POPIELARCZYK Władysław (1925-1987)
Projekt dekoracji ściennej dla salonu Mody Polskiej w Koszalinie
gwasz, papier; 37 x 70 cm (w świetle oprawy)
cena wywoławcza: Wykup abonament
collage, papier; 31 x 16 cm;
sygn. i dat. W. Popielarczyk 61
tusz, piórko, tusz lawowany, akwarela, papier; 29,5 x 21 cm;
sygn. i dat. WP/61
technika mieszana, gips, sklejka; 24 x 17 cm;
na odwrocie nalepka z opisem
tusz, akwarela, kredka; 41 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: Popielarczyk
olej, płyta; 110 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Popielarczyk / 85
na odwrocie ślad napisu autorskiego: WŁADYSŁAW POPIELARCZYK
olej, płótno; 25 x 36,5 cm;
sygn. l. d.: W. Popielarczyk;
na odwrocie nalepki w języku szwedzkim oraz autorska z datą 3/9/1977
Projekt ściany w Domu Kultury w Pułtusku
sygn. na odwrociu
olej, pilśnia
49x85 cm
Collage, tusz, tempera, papier; 35 x 50,5 cm
Sygnowany p.d.: 64 | W. Popielarczyk; na odwrocie: WŁADYSŁAW POPIELARCZYK | głowy na tle jesieni | tempera | 1964
Collage, tusz, tempera, papier; 33,5 x 50 cm
Sygnowany p.d.: 64 | W. Popielarczyk; na odwrocie: WŁADYSŁAW POPIELARCZYK | GŁOWY NA TLE LASU | tempera - collage | 1964
Ołówek, tektura; 32 x 23cm
Sygnowany p.d.: W. Popielarczyk | 61
Olej, papier naklejony na tekturę; 29,5 x 41,5
Sygnowany p.d.: W. Popielarczyk; na odwrocie: tytuł "życie materii" | roz. 29 cm x 41,5 cm | Władysław Popielarczyk | 1959
Tusz, akwarela, papier; 42 x 29,5 cm
Sygnowany l.d.: W. Popielarczyk 65; na odwrocie: Władysław Popielarczyk | "Ratusz" | 1964
Tusz, ołówek, drapanie, gniecenie, papier; 33 x 15 cm
Sygnowany ołówkiem l.d.: W. Popielarczyk | 61
Na odwrocie długopisem: Władysław Popielarczyk | "pęknięcia" | 1961
Collage, tusz, tempera, papier; 34 x 49,5 cm
Sygnowany p.d.: 64 | W. Popielarczyk; na odwrocie: WŁADYSŁAW POPIELARCZYK | głowy południowe | 1964 | tempera - collage
Tusz, atrament, akwarela, papier; 29,5 x 21 cm
Sygnowany p.d.: W. Popielarczyk 65; na odwrocie: Władysław Popielarczyk | (głowa astrakcyjna) | 1964
Technika własna, papier; 42 x 29,5 cm
Sygnowany l.d.: W.Popielarczyk 65
Collage, tusz, papier; 35 x 48 cm
Sygnowany l.d.: W. Popielarczyk 64; na odwrocie: Władysław Popielarczyk | Pejzaż z lotu ptaka | 1964 | collage
Collage, tusz, tempera, papier; 34,5 x 49,5 cm
Sygnowany l. śr.: W. Popielarczyk 64; na odwrocie: WŁADYSŁAW POPIELARCZYK | pejzaż z lotu samolotu | tempera | 1964