1 zł
2 600 000 zł

STAJUDA Jerzy Adam (1936 Falenica- 1992 Warszawa)

Kompozycja 0401, 1973 r.

tusz/papier, 21 x 29 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jerzy Stajuda 1973', opisany l.d.: '0401'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kompozycja 1011

gwasz, akwarela/papier, 13 x 17,5 cm (w świetle passe-partout)
opisany l.d.: '1011'

Kompozycja 1811

akwarela, gwasz/papier, 29 x 25,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Jerzy Stajuda', opisany l.d.: '1811'

KOMPOZYCJA 1312

akwarela/papier, 29,7 x 42 cm
na odwrocie okrągła pieczątka: JERZY STAJUDA | FECIT, l.d.: nr 1312

KOMPOZYCJA 0612

akwarela/papier, 29,5 x 42 cm
na odwrocie okrągła pieczątka: JERZY STAJUDA | FECIT, l.d.: nr 0612

olej/płótno, 82 x 116 cm
na blejtramie pieczęć: 'EST s.r.l. | GALLERIA D’ARTE | Partita IVA 01199707002'

Kompozycja 0212

akwarela/papier, 31 x 28 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Jerzy Stajuda', opisany l.d.: '0212'

akwarela, 13 x 19,5 cm, sygn.
Dar Pani Aleksandry Semenowicz.

Kompozycja, 1962 r.

akwarela, kredka/papier, 30 x 42 cm
datowany l.d.: '160562'

Kompozycja 0311

akwarela, kredka/papier, 29,5 x 42 cm
sygnowany u dołu p.d.: 'Jerzy Stajuda' i opisany u dołu l.d.: '0311'

Kompozycja 0211

akwarela, papier; 24,5 x 18 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: [monogram wiązany], l. d.: numer: 0211.

Kompozycja 2611

akwarela/papier, 42 x 29,5 cm
sygnowany p.d.: 'Jerzy Stajuda', opisany l.d.: '2611'

Kompozycja 2111

akwarela/papier, 42 x 29,5 cm
sygnowany p.d.: 'Jerzy Stajuda', opisany l.d.: '2111'

KOMPOZYCJA, 1982 r.

olej/płótno, 65 x 92 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: 'Jerzy Stajuda 82', wskazówka montażowa
oraz nalepka na listwie krosna: 'spis 1407' i napis (2) 65 x 92 [podwójnie]

- Philippe Guimont Art Gallery Brussels: Stajuda, The 2nd International Contemporary Art Fair, 17-20 January 1985, London Olympia.

Kompozycja 0212

akwarela/papier, 14,5 x 20 cm
opisany l.d.: '0212', sygnowany p.d.: '[sygnatura]'

- dar od Aleksandry Semenowicz, lata 90.

Kompozycja 1911

akwarela/papier, 14,5 x 20 cm
opisany l.d.: '1911', sygnowany p.d.: '[sygnatura]'

Kompozycja 0611

akwarela, papier, 27 x 23,5 cm, sygn. p.d.: Jerzy Stajuda

Kompozycja 1611

akwarela, papier, 11,5 x 14,5 cm, sygn. p.d.: monogramem wiązanym

Kompozycja 1011

akwarela, papier, 26 x 24 cm, sygn. p.d.: Jerzy Stajuda

Kompozycja 1511

akwarela, papier, 11,5 x 15,5 cm, sygn. p.d.: monogramem wiązanym

liczba obiektów: 187