1 zł
2 600 000 zł

JACKIEWICZ Władysław (ur. 1924 Podbrodzie k. Wilna - 2016)

Akt, 1988

olej, płótno,100 x 89 cm
sygnowany p.d.: Jackiewicz

cena wywoławcza: Wykup abonament

Akt z czerwienią, 1990

olej, płótno, 130 x 97 cm
sygnowany i datowany p.d.: Jackiewicz / 90
reprodukowany: GK Collection #1 Kolekcja sztuki Grażyny Kulczyk, 2007 Poznań, s. 62.

Bild XVII/99, 1999

olej, płótno
87x65 cm
sygnowany p.d. "Jackiewicz", opisany na odwrocie (blejtram): "W. JACKIEWICZ, BILD XVII/99, 87x65"

Akt, lata 80. XX w.

olej, płótno, 114 x 146 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz

OBRAZ / X /, 2002

olej, węgiel, płótno
120 x 100 cm
sygn. p.d.: JACKIEWICZ
na odwrocie na górnym krośnie sygnatura: W. JACKIEWICZ OBRAZ / X / 2002

KOMPOZYCJA, 1967

olej, płótno
114,2 x 94,5 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz 67
sygn. na odwrocie na płótnie: W. JACKIEWICZ | GDAŃSK | MARIACKA 50/52 - 2

Obraz IV/90, 1990 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '‘W. JACKIEWICZ "OBRAZ IV/90" 80 x 100'

Akt XXXVI, 1986

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jack;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na krośnie malarskim: W. JACKIEWICZ OBRAZ XXXVI / 86 / 100 x 80.

Obraz VI, 1997 r.

olej, płótno, 117 x 91 cm,
sygn. p.d.: Jackiewicz, na krośnie W. JACKIEWICZ, OBRAZ VI /97

Akt

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jack

AKT, 1984

olej, płótno, 80 x 60 cm
sygn. p.d.: Jack 84
opisany l.d.: Leonowi - Wadik / 27. IX. 88
opisany na blejtramie: XV/76 W. JACKIEWICZ GDAŃSK MARIACKA 80x60 / W. JACKIEWICZ OBRAZ II/84; dalej: P.A. XVI/75
na blejtramie naklejka z nr 18 oraz numerem inwentaryzacyjnym
naklejka z napisem: W. JACKIEWICZ
Dedykacja dla Leona Zatonia znajomego artysty z Gdańska.

Abstrakcja, lata 60-te XX wieku

olej, płótno, 130 x 95 cm
sygn. p. d.: Jackiewicz, na odwrocie nalepka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych z danymi obrazu

Ciało XII, 1984

olej, płótno, 60 x 73 cm
sygn. na blejtramie: Wł. Jackiewicz

olej, płótno, 115 x 147 cm
sygn. p. d.: Jackiewicz

Corpo XXII, 1987 r.

olej/płótno, 70 x 55 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jack | 87'
opisany na blejtramie: 'W. JACKIEWICZ | Corpo XXII / 81 | 70 x 55 cm'

Obraz XV, 2005-2006 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'
na blejtramie opisy pracy, dwie pieczęcie z Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Gdańsku oraz papierowa nalepka z Galerii Jackiewicz

- Galeria Jackiewicz, Gdańsk

AKT

Olej, płótno, 130 x 97 cm,
sygn. na bleitramie W. Jackiewicz XI 206.

*droit de suite

Akt na niebieskim tle, 1990

olej, płótno; 122 x 102 cm
sygnowany p.d. "Jack | 90"

Akt

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Jack

Bez tytułu (figura)

olej/płótno, 130 x 114 cm
sygnowany p.d.: 'Jackiewicz'

liczba obiektów: 124