PODOSKI Wiktor (1901-1970)
drzeworyt
wym.: 140 x 173 mm
sygn. oł. p.d.: W. Podoski 1954.
Bardzo rzadkie grafiki wykonane w USA, nie pojawiają się na rynku antykwarycznym w Polsce. Zostały przysłane jako prezent dla B. Krasnodębskiej-Gardowskiej w latach 50. XX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PODOSKI Wiktor (1901-1970)
drzeworyt
wym.: 160 x 175 mm
sygn. oł. l.d.: W. Podoski.
PODOSKI Wiktor (1901-1970)
sygnowany p.d.
drzeworyt barwny
16x19.8
PODOSKI Wiktor (1901-1970)
drzeworyt barwiony/papier
17 x 20 cm w świetle p.p.
sygnowany p. d.: W. Podoski
PODOSKI Wiktor (1901-1970)
NAD BRZEGIEM WODY (NAD MORZEM), ok. 1935
drzeworyt barwny,
16,2 x 20 cm,
sygnowany ołówkiem p.d. "W. Podoski"
PODOSKI Wiktor (1901-1970)
drzeworyt , 36 x 25 cm,
sygn. p.d. ołówkiem "W.Podoski"
PODOSKI Wiktor (1901-1970)
drzeworyt, 32 x 23,2 cm
sygnowany l.d.: "W. Podoski"