PIETSCH Andrzej (1932 Kraków - 2010 Kraków)
akwaforta/papier, 23 x 30 cm
sygnowany p.d.: `A. Pietsch`
Estymacja: 1 000 - 1 800 zł
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta, akwatinta/papier, 32 x 25 cm
sygnowany p.d.: `A. Pietsch`
Estymacja: 800 - 1 800 zł
Akwaforta, akwatinta barwna; wym. komp.: 572 x 490 mm; sygn. oł. p.d.: A. Pietsch oraz prywatna dedykacja artysty, l.d. tytuł, śr.d: epr. d`artiste. Praca autorsko naklejona na sztywny karton (l.g. kartonu załamana, bez szkody dla kompozycji).
Cynkografia barwna; wym.: 645 x 500 mm; sygn. oł. p.d.: dedykacja / A.Pietsch - 1961, l.d. tytuł i technika; egz. 2/20. Lit: "Andrzej Pietsch. Grafika i rysunek", MN w Krakowie, BWA w Katowicach, Kraków 1999, il. s. 39.
Akwaforta;
wym.: 500 x 290 mm;
sygn. oł. p.d.: Andrzej Pietsch 1964; l.d. tytuł. Lit.: "Andrzej Pietsch. Grafika i rysunek", Kraków 1999, s. 44.
Podróżowanie - wejście I m / Travelling Entrance I m, 1975
Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 590 x 500 mm;
sygn. oł. p.d.: APietsch 1975, tyt., num. l.d.: II 3/40.
Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 578 x 430 mm;
sygn. oł. p.d.: Pietsch 68, tyt., num. l.d.: 19/40.
Aktorka III B / Actress III B, 1965
Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 570 x 495 mm;
sygn. oł. p.d.: Pietsch 1965, tyt. i num. l.d.: 25/30.
Akwaforta;
wym.: 490 x 290 mm;
Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 590 x 500 mm;
Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 578 x 430 mm;
Akwaforta, akwatinta barwna;
wym.: 570 x 495 mm;
Wklęsłodruk barwny; wym.: 491 x 645 mm; sygn. oł. p.d.: APietsch 1985, l.d. tyt., e/a.
Akwaforta;
37 x 39,5 cm (odcisk płyty)
Sygnowany p.d.: Andrzej Pietsch 1975, l.d.: szkice greckie - akwaforta, śr.d.: 33/50
Akwaforta barwna;
wym.: 643 x 494 mm;
sygn. i dat. oł. pd.: A. Pietsch 1966, l.d. tytuł, śr. epreuve d`artiste; dedykacja autorska;
sygn. pł. l.d.: Pracownia M. Wejmana - A. Pietsch 1966.
akwaforta barwna,
56 x 48,5 cm (odbitka);
sygn. p. d.: Pietsch 1993 (ołówkiem); nr: 9/30
Podróżowanie - wejście I m, 1975
Akwaforta barwna; wym.: 576 x 500, sygn. i dat. p.d.: A. Pietsch 1975, e/a.
Akwaforta barwna; wym.: 643 x 494 mm, sygn. p.d.: A. Pietsch 1966.
Akwaforta barwna; wym.: 563 x 490 mm, sygn. p.d.: A. Pietsch, e/a.