ROGUSKI Władysław (1890-1940)
Święty Jerzy walczący ze smokiem, lata 30.
Litografia barwna; wym. komp.: 406 x 325 mm, sygn. na pł. l.d.: WRoguski. Stan zachow.: niewielkie (1 cm) naddarcia pracy po prawej stronie i u dołu komp.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
akwarela/papier,
24 x 26,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: 'W Roguski'
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
litografia barwna, papier, 44 x 30,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WRoguski (na płycie);
u dołu napis: "Św. Tereska" WRoguski (ołówkiem)
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
litografia barwna, papier,
44 x 30,5 cm ( w świetle oprawy);
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
litografia barwna, papier
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
litografia
wym.: 305 x 262 mm
sygn. oł. p.d.: Władysław Roguski.
Lit.: Katalog wystawy: Kolory zdjęte z kamienia, Wrocław 2000, poz. 36.
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
litografia barwna
wym.: 415 x 320 mm
sygn. oł. l.d.: W. Roguski, płyta p.d.: Wł. Roguski; grafika z Teki Litograficznej Związku Polskich Artystów Grafików, Warszawa 1921; po konserwacji.
Lit.: M. Grońska, Grafika w książce, tece i albumie, Wrocław 1994, poz. 18.
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
69 x 48 cm;
sygn. p. d.: WRoguski 1937
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
tempera na tekturze, 48 x 68, 5 cm,
sygnowany p. d. "WRoguski"
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p. d.: `Roguski W`
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
olej/płótno, 73 x 61 cm
sygnowany p. g.: `W. Roguski`
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
litografia/papier, 37,2 x 24,5 cm
sygnowany p. d.: `W. Roguski`
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
olej, płótno, 70 x 90 cm;
sygn. l. d.: W. Roguski / 1933
na odwrocie poznańska nalepka Salonu Stowarzyszenia Artystów
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
akwarela na podkładzie gipsowym,
tło z wyciskanym wzorem, pozłacane, sklejka, 65 x 55,5 cm;
sygn. p.d.: WRoguski / Poznań - 39 r.
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
Madonna z Dzieciątkiem i aniołkami
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
gwasz, papier, 72,5 x 53 cm;
sygn. p.d.: W. Roguski
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
olej, sklejka, 83 x 66 cm;
sygn. l.g.: W. Roguski
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
litografia barwna, papier,
43 x 33, 5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: Wł. Roguski (na płycie), l. d.: W. Roguski
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
akwarela, ołówek, papier
54,5 x 45 cm
sygn. i dat.: p.g.: W Roguski / 22
ROGUSKI Władysław (1890-1940)
Kościół ss Klarysek w Bydgoszczy
litografia barwna; 37 x 23 cm w świetle passe-partout;
sygnowany po prawej stronie u dołu: WRoguski