PODUSZKO Zenobiusz (1887-1963)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura;
23,4 x 29,4 cm w świetle oprawy
Sygnowany p.d.: Z. Poduszko | 1932r.
technika mieszana/karton, 33 x 48 cm
sygnowany p. d.: `Z. Poduszko`
na odwrocie fragmentarycznie zachowana naklejka z Miejskiego Muzeum Sztuki w Łodzi
olej, sklejka, 60 x 44 cm;
sygn. p.d. Z. Poduszko
na odwrocie nalepka z CBWA w Łodzi z tytułem obrazu
olej na tekturze,
50 x 70,3 cm,
sygnowany p.d. "Z. Poduszko"