PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Tramwaj na Krakowskim Przedmieściu
akwarela, ołówek, gwasz, papier,
wym. 8,5 x 7,5 cm,
sygn. p.d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
litografia/papier, 15 x 11 cm
sygnowana na kamieniu: `M PUCHALSKI`
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
sygn. p.d.
akwarela, ołówek, gwasz, papier
8.5x7.5 cm
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
POMNIK SOBIESKIEGO W ŁAZIENKACH
Akwarela, papier; 14 x 10 cm
Sygnowany l.d.: M.Puchalski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
POSĄG CHRYSTUSA PRZED KOŚCIOŁEM ŚW. KRZYŻA W WARSZAWIE
Akwarela, papier; 14 x 10 cm
Sygnowany l.d.: M.Puchalski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Akwarela, papier; 18 x 24 cm
Sygnowany p.d.: M.Puchalski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
akwarela, papier,
11 × 15 cm
sygn. p. d.:
M. Puchalski
1 000 - 1 500 zł
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Akwarela, papier; 10,5 x 8 cm
Sygnowany p.d.: M.Puchalski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
WIDOK Z RYNKU STAREGO MIASTA NA ŚWIĘTOJAŃSKĄ
Akwarela, papier; 10,5 x 8 cm
Sygnowany p.d.: M.Puchalski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Akwarela, karton; 11 x 15,3 cm
Sygnowany p.d.: M.Puchalski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
WĄSKI DUNAJ NA WARSZAWSKIEJ STARÓWCE
Akwarela, gwasz, papier; 14 x 10 cm (w świetle ramy)
Sygnowany p.d.: M.Puchalski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Uliczka Kamienne Schodki w Warszawie nocą
sygn. p.d.,
akwarela, gwasz, papier,
24.5x19 cm
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
sygn. p. d.
akwarela, papier
15.2x10. 8 cm
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
KOLUMNA ZYGMUNTA, lata 30-te XX w.
Akwarela, piórko, gwasz, papier;
10 x 7,8 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: M Puchalski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
KAMIENNE SCHODKI, lata 30-te XX w.
10,4 x 7,8 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: M Puchalski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Pałac na wodzie w Łazienkach Królewskich
akwarela, piórko, tusz, papier,
19 x 25 cm
sygn. p. d.: Puchalski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
akwarela, papier,
25 x 35 cm;
sygn. p. d.: M. Puchalski