1 zł
2 600 000 zł

BACA Michał (ur. 1958r.)

Mury Kazimierza, 2014 r.

akryl, olej na płótnie, 60 x 35 cm, sygn.

cena wywoławcza: Wykup abonament

BACA Michał (ur. 1958r.)

Odlot, 2015

akryl, płótno, 81x44 cm
sygn. p.d.: Michał Baca 2015, opisany na odwrocie: Michał Baca "Odlot" akryl / płótno, 44x81 cm

BACA Michał (ur. 1958r.)

Romantyk, 2001

gwasz, karton, 16x43 cm w świetle passe-partout, 34,5x61 cm w oprawie
opisany na odwrocie: Michał Baca "Romantyk" gwasz na kartonie 42x16 cm 2001 r.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Sierotka Marysia, 2014

olej, płótno, 70x100 cm
sygn. p.d. Michał Baca 2014, opisany na odwrocie: Michał Baca "Sierotka Marysia" olej na płótnie 100x70 cm

BACA Michał (ur. 1958r.)

Spóźniona znajomość, 2000

olej, karton, 31x42 cm w świetle oprawy
sygn. p.d.: M.Baca 2000, opisany na odwrocie: Michał Baca "Spóźniona znajomość" olej/karton 31x42 cm 2000 r.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Trzech panów w łódce, nie licząc psa, 2009

olej, płótno 80x44 cm
sygn. p.l.: Baca 2009, opisany na odwrocie: Michał Baca Trzech panów w łódce (nie licząc psa) olej/płótno 81x44 cm 2009 r.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Ganek, 2012 r.

olej na płótnie, 60 x 42 cm, sygn.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Polski płot, 2013

olej, płótno, 92x65 cm
sygn. p.d.: Michał Baca `13,
opisany na odwrocie: Michał Baca "Polski płot" olej na płótnie 65x92 cm 2013 r.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Czereśnie, 2011

gwasz, olej, karton, 21x34 w świetle passe-partout
sygn. l.d.: Michał Baca 2011 r., opisany na odwrocie: Michał Baca "Czereśnie" gwasz, olej na kartonie

BACA Michał (ur. 1958r.)

Zima w Sanssouci, 2013

olej, płótno, 75x90 cm
sygn. p.d.: Michał Baca 2013, opisany na odwrocie: Michał Baca "Zima w Sanssouci" olej na płótnie 75x90 cm 2013 r.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Kościół Bożego Ciała

olej na płótnie
70 x 65 cm

BACA Michał (ur. 1958r.)

Sjesta, 2006

olej, płótno, 50x70 cm
sygn. l.d.: M. Baca `06, opisany na odwrocie: Michał Baca "Sjesta" olej/płótno 50x70 cm 2006 r.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Jeźdźcy z Kajetanki, 2007

olej, płótno, 35x60 cm
opisany na odwrocie: Michał Baca "Jeźdźcy z Kajetanki" olej, płótno bawełniane 35x60 cm 2007 r.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Dziewczyna z kagankiem, 2012 r.

olej/płótno, 40 x 50 cm, sygn.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Drzewka pomarańczowe, 2012

olej, płótno, 50x70 cm
opisany na odwrocie: Michał Baca/"Drzewka pomarańczowe" olej na płótnie 50x70 cm 2012

BACA Michał (ur. 1958r.)

Tawra Poczajowska, 2010 r.

olej/płótno,
40 x 70 cm,
sygn.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Amazonka

olej, płótno
50 x 70 cm

BACA Michał (ur. 1958r.)

Niepościelone łóżko artysty, 2010 r.

olej/płótno
71 x 60 cm
sygn.

BACA Michał (ur. 1958r.)

Dysputa kapusty z bakłażanem, 2010

gwasz/karton
21 x 30 cm

BACA Michał (ur. 1958r.)

Nocna szafka, 2010

olej/płótno
60 x 50 cm

liczba obiektów: 56