1 zł
2 600 000 zł

POLCYN Lech (ur. 1964)

Światło, cień, 1997

fotografia czarno-biała srebrowo-bromowa, papier Ilfobrom Galerie FB Carton 240, 40 x 30 cm; sygn., dat., opisana u dołu; odbitka autorska, nakład: 4/5, vintage print

cena wywoławcza: Wykup abonament

POLCYN Lech (ur. 1964)

Asymetrie, 1997

fotografia czarno-biała srebrowo-bromowa, papier Ilfobrom Galerie FB Carton 240, 30 x 20 cm; sygn., dat., opisana u dołu; odbitka autorska, nakład: 2/5, vintage print

POLCYN Lech (ur. 1964)

Upalne domowe południe, 2000

olej, sklejka, 30 x 49,9 cm;
sygn. p. d.: L. Polcyn 2000 Upalne domowe południe

POLCYN Lech (ur. 1964)

W drzwiach łazienki (1999)

sygn. dat. śr.d.
olej, deska
60x30

POLCYN Lech (ur. 1964)

Cechy kobiece II

fotografia, papier barytowy, Ilfobrom Galerie FB,
40 x 30 cm;
sygn. i dat. l.d. (ołówkiem):... LPolcyn;
odbitka autorska, nakład: 2/5

POLCYN Lech (ur. 1964)

Mapy intymne III

40 x 30 cm; sygn. i dat. l.d. (ołówkiem):.. LPolcyn;
odbitka autorska, nakład: 3/5

POLCYN Lech (ur. 1964)

Akt w łazience, 1999

olej, deska,
60 x 30 cm
sygn. u dołu: L. Polcyn 1999

POLCYN Lech (ur. 1964)

Chod¼ na kolację, 2000

olej, płótno,
92,5 x 120 cm;
sygn. l. d.: L. Polcyn 2000 Chod¼ na kolację

POLCYN Lech (ur. 1964)

Komputer - monitor

obiekt fotograficzny, brom, papier,
technika własna,
42 x 44 cm,
opisany wewnątrz obiektu;
obiekt autorski,
nakład: 1/1

POLCYN Lech (ur. 1964)

Portret siódmego miesiąca

fotografia czarno-biała, brom, papier Ilford Galerie
fb,
49,5 x 59,5 cm;
opisana (ołówkiem) l.d.: Portret siódmego miesiąca, ś.d.: 2/5, p.d.: L. Polcyn 1997,
odbitka autorska,
nakład: 2/5

POLCYN Lech (ur. 1964)

Wszystko, co pozostało, 2006

olej, płótno, 100,5 x 140 cm;
sygn. p. d.: L. Polcyn 2006 Wszystko co pozostało

POLCYN Lech (ur. 1964)

Olej, płótno, syg., dat. i opiasny. l.d. L.Polcyn 2000, 92x120 cm

POLCYN Lech (ur. 1964)

Deser, 2001-2002

olej, płótno, 97 x 91 cm;
sygn. l. d.: L. Polcyn / L. Polcyn Deser z ciasteczkami kawą 2001-02

POLCYN Lech (ur. 1964)

Akt w łazience, 1999

olej, deska, 60 x 30 cm;
sygn. u dołu: L. Polcyn 1999

POLCYN Lech (ur. 1964)

Obiekt Ręka Prawa, 2006

obiekt fotograficzny, fotografia czarno-biała, technika własna, papier barytowy, papier-mâché, 20 x 9,5; sygn. dat. i opisany cienkopisem wewnątrz obiektu: Obiekt fotograficzny / - ręka prawa / L. Polcyn; egzemplarz autorski, nakład: 1/1

POLCYN Lech (ur. 1964)

Obiekt Tors, 2006

obiekt fotograficzny, fotografia czarno-biała, technika własna, papier barytowy, papier-mâché, 41 x 30; sygn. dat. i opisany cienkopisem wewnątrz obiektu: Obiekt fotograficzny / tors / L. Polcyn 2006; obiekt autorski, nakład: 1/1

POLCYN Lech (ur. 1964)

Mapy sexulane, 2000-2005

druk cyfrowy na płótnie, 80 x 60 cm

POLCYN Lech (ur. 1964)

Portrety Maski, Agata P., 2004

fotografia barwna, folia, 120 x 80 cm

POLCYN Lech (ur. 1964)

Pragnienie

akryl, płótno;
100 x 162 cm

POLCYN Lech (ur. 1964)

Burza

akryl,
wymiary: 93 x 130 cm

liczba obiektów: 40