POPIOŁEK-RODZIŃSKA Irena (ur. 1939)
akwarela,
34 x 46 cm,
sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela/papier
35 x 26,5 cm
akwarela
38x56 cm
akwarela,
37 x 48 cm,
sygn.
akwarela, 42 x 56 cm, sygn.
akwarela, 54,5 x 74,5 cm, sygn.
akwarela, 46 x 56,5 cm, sygn.
akwarela, 50 x 70 cm, 2003r.
akwarela, 50 x 70 cm, sygn.
akwarela,
40 x 50 cm,
sygn.
akwarela
53x39 cm