PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela, 44 x 51 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela, 44 x 50 cm, sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela, 34 x 47 cm, sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela, 34,5 x 47 cm, sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
olej na płótnie,
72,5 x 130 cm
sygn. p.d.: Karol Pustelnik ; na odwrocie: Pustelnik Karol 1956 , na blejtramie: Kwitnienie 1956
Wyst.: CBWA oddział w Krakowie; Galeria Krzysztofory
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela,
37 x 51 cm,
sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela,
37 x 51 cm,
sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela,
37 x 51 cm,
sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
akwarela,
38 x 49,5 cm,
sygn.
PUSTELNIK Karol (1918 - 2010)
olej, płótno, wym.: 100 x 100 cm.,
sygn. na odwrocie: Pustelnik Karol 1959, oraz naklejka CBWA Kraków.