1 zł
2 600 000 zł

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Straż, 2010 r.

akwaforta / papier, 13 x 9 cm, sygn.

cena wywoławcza: Wykup abonament

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Dudek,

akwaforta / papier, 15 x 10,5 cm, sygn.

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Dwieście sześćdziesiąta, 2011 r.

akwatinta barwna/papier, 26 x 30,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem: 'Dwieście sześćdziesiąta 1/1 ST Wejman 2011'

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Dwieście sześćdziesiąta dziewiąta, 2011 r.

akwatinta barwna/papier, 27 x 30,5 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem: 'Dwieście sześćdziesiąta dziewiąta 1/1 ST Wejman | 2011'

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Natura, 2013 r., Sjesta, 2010 r

"Natura", 2013 r.,
akwaforta z akwatintą, e/a, 13 x 12 cm, sygn.
"Sjesta", 2010 r
akwaforta z akwatintą, e/a, 12,5 x 9 cm, sygn.

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Siostry, 2013 r.

akwaforta / papier, 11,5 x 32 cm, sygn.

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Mefisto, 2004 r.

akwaforta / papier, 12,5 x 16,7 cm, sygn.

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Przed budą, 2009 r.

akwaforta / papier, 10,5 x 14 cm, sygn.

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Pastwisko, 2002 r.

akwaforta / papier, 7,5 x 20,5 cm, sygn.

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Komórka, 2010 r.

akwaforta / papier, 13,5 x 8,5 cm, sygn.

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Plotka, 2009 r.

akwaforta / papier, 14,5 x 11 cm, sygn.

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Sextet

akwaforta, akwatinta e/a
78,5 x 48 cm

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Ptak Ryba Butelka, 1998

Akwaforta, akwatinta barwna; wym: 460 x 610 mm;
sygn. oł. p.d.: Stanisław Wejman 1998, l.d. tytuł, śr.d. E/a I.

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Tarantella, 2005 r.

akwaforta z akwatintą, 39,5 x 27,5 cm, sygn.

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Obiad, 1969 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 35,5 x 29 cm
sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem: `OBIAD epr. d`art. Stanisław Wejman 69`

- kolekcja prywatna, Niemcy

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Leksja uprzejmości, 1987 r.

akwaforta / papier, 7 x 14 cm, sygn.

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Atlantyda, 2001 r.

akwaforta / papier, 13 x 8 cm, sygn.

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Polowanie, 2005 r.

akwaforta / papier, 12,5 x 13,5 cm, sygn.

WEJMAN Stanisław (ur. 1944)

Głuchota, 2009 r.

akwaforta / papier, 18 x 8 cm, sygn.

liczba obiektów: 95