1 zł
2 600 000 zł

DESKUR Marta (ur. 1962)

Smile, 2009 (2010 - rok produkcji)

Lambda na dibondzie, plexi, 27 x 72 cm
edycja: 1/5
sygn. na odwrocie: Marta Deskur, 2009, 1/5

cena wywoławcza: Wykup abonament

DESKUR Marta (ur. 1962)

Art is a dirty job..., 2007

e/a, 1/1, duratrans/plexi,
22 x 41 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: MARTA DESKUR XII. 2007 EA. 1/1,
z prywatnej kolekcji, Kraków

DESKUR Marta (ur. 1962)

Ostatnia wieczerza, 2004

duratrans/plexi,
34,4 x 56,6 cm,
sygnowany i datowany z prawej strony u dołu: M DESKUR 2004,
z prywatnej kolekcji, Kraków

DESKUR Marta (ur. 1962)

Seria I, 1990

technika własna/płótno,
90 x 90 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: SERIA I M. Deskur 1990,
z prywatnej kolekcji, Kraków

DESKUR Marta (ur. 1962)

Pocałunek z cyklu Słodka aberracja, 2010

lambda print, dibond, pleksi, 70 x 126 cm,
sygn., dat., opisana na odwrocie, dołączony certyfikat artystki,
nakład: 1/5 + 1 a.p.

Cykl "Słodka aberracja" odnosi się do zjawiska aberracji czyli odchylenia od normy, zbłądzenia. Deskur w błądzeniu odnajduje potencję do tworzenia nowych wartości i redefinicji normy. W jej własnym archiwum zdjęć i pojęć dokonuje niekończących się przetasowań. Miesza postacie, ich ubrania, symbole kultur i wyznań, tworząc z nich układankę. Jak przyznaje artystka "czasami warto coś zafałszować, aby poczuć nową prawdę". Wystawa: "Słodka aberracja" Galeria Studio, Warszawa (2011).

DESKUR Marta (ur. 1962)

Kafelek, 2004

technika własna, kafel ceramiczny, 20 x 20 cm;
sygn. na odwrocie: Marta Deskur 2004 24/3

DESKUR Marta (ur. 1962)

Kafelek, 2004

technika własna, kafel ceramiczny,
20 x 20 cm;

DESKUR Marta (ur. 1962)

DESKUR Marta (ur. 1962)

Bez tytułu, 2004

Kafel ceramiczny, wzór; edycja 4/11;
19,7x19,7 cm
Sygn.na odwrocie: MARTA DESKUR/ 11/4 2004

DESKUR Marta (ur. 1962)

SPA / sanus per aqua, 2010

druk pigmentowy, Epson UltraChrome K3, papier FineArt,
40 x 60 cm
nakład 1/5

DESKUR Marta (ur. 1962)

Koty dwa, 2010 r.

duratrans na plexi,
30 x 72 cm,
sygn.

DESKUR Marta (ur. 1962)

Zamek w Pieskowej Skale, 2010

fotografia barwna, lambda, dibond,
nakład 1/5,
27x36 cm,
sygn. i opisana na odwrociu

DESKUR Marta (ur. 1962)

Bez tytułu - z cyklu Rodzina, 2000 r.

fotografia barwna, druk cyfrowy duraclear/pleksi,
118,5 x 79 cm
sygnowana i datowana l.d.: `M Deskur | 2000`

DESKUR Marta (ur. 1962)

But szamana, 2010

fotografia barwna, lambda print, dibond, papier Kodak Professional Ultra Endura, 40 × 70 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie flamastrem; wydruk autorski, nakład: 1/5 + 3 a.p.

DESKUR Marta (ur. 1962)

Szamanka, 2010

fotografia barwna, lambda print, dibond, papier Kodak Professional Ultra Endura, 40 × 76 cm; sygn., dat., opisana na odwrocie flamastrem; wydruk autorski, nakład: 1/5 + 3 a.p.

DESKUR Marta (ur. 1962)

SIOSTRA RENATA , 2010.

Fotografia barwna, lambda, dibond, 72 x 126 cm; sygn., dat. i opis. na odwrocie; egzemplarz autorski, nakład: 1/5
Załaczony certyfikat od artystki oraz certyfikat odbitki wydany przez Profilab.

DESKUR Marta (ur. 1962)

SIOSTRA PICOLINA , 2010.

DESKUR Marta (ur. 1962)

Korona, 2010

fotografia/dibond, plexi;
31 x 35 cm
Sygn. na odwrocie: MARCELINIE:The Coronation of Mary Marta Deskur Ed 1/5 + 3

DESKUR Marta (ur. 1962)

Mama z Helenką, z cyklu Rodzina, 1999, edycja 4/5

duratrans, plexi, 30 x 75 cm;
na odwrocie naklejony certyfikat z wykazem wystaw: 1999 Rodzina/Family, Galeria Arsenał, Białystok, 2000 Rodzina/Family, Galeria Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki, Kraków; 2000 Rodzina/Family oraz naklejka z galerii Leto

DESKUR Marta (ur. 1962)

Kwiat 9- z cyklu opowieści zwięzłe, 2007

edycja 1/7
fotografia, lightbox
30 cm x 30 cm x 10 cm
Sygn.p.d. m-art-a/deskur i na odwrocie: MARTA DESKUR 2007/ "KWIAT 9- Z CYKLU OPOWIEŚCI ZWIĘZŁE"/ edycja 1/7

liczba obiektów: 61