1 zł
2 600 000 zł

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Laetitia Casta

gelatin silver print on Baryta paper, 60 x 40.5 cm
described on the reverse: ''Laetitia Casta / Paco 1997’
signature and artist’s seal
edition 1/12

cena wywoławcza: Wykup abonament

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Carla Bruni

gelatin silver print on Baryta paper, 59.5 x 60.5 cm
described on the reverse: 'Carla Bruni | Chanel' signature and artist’s seal
edition 1/12

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Kate Moss

gelatin silver print on Baryta paper, 40.5 x 43 cm
described on the reverse: 'Kate Moss. Versace' signature and artist’s seal
edition 1/12

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Naomi Campbell

gelatin silver print on Baryta paper, 41 x 42.7 cm
signature and artist’s seal on the reverse
edition 1/12

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Yves Saint Laurent and Mounia

gelatin silver print on Baryta paper, 70.2 x 50.5 cm
described on the reverse: 'Yves Saint Laurent / Moinia. 1978’
signature and artist’s seal
edition 3/15

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Naomi Campbell

odbitka żelatynowo-srebrowa/ papier barytowy, 60,5 x 41 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Naomi Campbell | défilé Versace | Guy Marineau | 3/8'
na odwrociu nalepka z nazwiskiem autora oraz pieczęć kolekcjonerska i pieczęć galeryjna

- kolekcja prywatna, Francja

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Cindy Crawford, 1994 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 62,5 x 41 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Cindy Crawford | Chanel 1994 | Guy Marineau | 3/8'
na odwrociu nalepka z nazwiskiem autora, pieczęć kolekcjonerska i pieczęć galeryjna

- kolekcja prywatna, Francja

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Kate Moss, 1996 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier barytowy, 70 x 47 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'KATE MOSS PARIS 1996 | #4/15 | Guy Marineau'
na odwrociu pieczęć kolekcjonerska i pieczęć galeryjna

- kolekcja prywatna, Francja

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Naomi Campbell

gelatin silver print on Baryta paper , 60.5 x 41 cm
signed, dated and described on the reverse: Naomi Campbell | défilé Versace | Guy Marineau | 3/8'
label with artist's name, collector's stamp and gallery stamp on the reverse

PROVENENCE:
private collection, France

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Cindy Crawford, 1994

gelatin silver print on Baryta paper, 62.5 x 41 cm
signed, dated and described on the reverse: 'Cindy Crawford | Chanel 1994 | Guy Marineau | 3/8'

PROVENENCE:
private collection, France

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Kate Moss, 1996

gelatin silver print on Baryta paper , 70 x 47 cm
signed, dated and described on the reverse: 'KATE MOSS PARIS 1996 | #4/15 | Guy Marineau'
collector's stamp and gallery stamp on the reverse

PROVENENCE:
private collection, France

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Linda Evangelista

lifetime print, 6/12, fotografia czarno-biała/papier fotograficzny, płyta aluminiowa, 70 x 47 cm
sygnowana suchą pieczęcią autorską p.d.: `Guy Marineau`
na odwrociu nalepka: `Photo Guy Marineau | no 6/12 | LINDA EVANGELISTA | PARIS 1995`, sygnowana: `Guy Marineau`, pieczęcie: `Galerie Grace Radziwill`, `Grace Radziwill`

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Naomi Campbell

lifetime print, 10/20, fotografia barwna/papier fotograficzny, płyta aluminiowa, 40 x 60 cm
na odwrociu nalepka: `Photo Guy Marineau | No 10/20 | NAOMIE CAMPBELL 1996`, sygnowana: `Guy Marineau` oraz pieczęcie: `Galerie Grace Radziwill`, `Grace Radziwill`

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Carla Bruni

lifetime print, 3/15, fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 55 x 36,5 cm
na odwrociu sygnowana, datowana i opisana: `Guy Marineau | No 3/15 CARLA BRUNI PARIS 1996`, pieczęcie: `Galerie Grace Radziwill`, `Grace Radziwill`, `Photo Guy Marineau`

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Kate Moss

lifetime print, 7/20, fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 55 x 36,5 cm
na odwrociu nalepka: `Photo Guy Marieneau` sygnowana, opisana i datowana flamastrem: `Guy Marieneau` | KATE MOSS PARIS 2000 No 7/20`, pieczęcie: `Galerie Grace Radziwill`, `Grace Radziwill`

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Yves Saint Laurent i Bianca Jagger

lifetime print, 11/30, fotografia czarno-biała/papier fotograficzny, płyta aluminiowa, 40 x 60 cm
na odwrociu nalepka: `Photo Guy Marienau | sygnowana i opisana: `Guy Marienau No 11/30 | YSL et BIANCA JAGGER | PARIS 1971`, pieczęcie: `Galerie Grace Radziwill`, `Grace Radziwill`

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Yves Saint Laurent

lifetime print, 9/12, fotografia barwna/papier fotograficzny, płyta aluminiowa, 45 x 34 cm
na odwrociu nalepka: `Photo Guy Marineau | no 9/12 | YSL Deauville | 1982`, sygnowana: `Guy Marineau`oraz pieczęcie: `Galerie Grace Radziwill`, `Grace Radziwill`, pieczęć wypukła: `Photo Guy Marineau`

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Karl Lagerfeld

lifetime print, 26/30
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 34 x 46 cm
sygnowany p.d. sucha pieczęć autorska: `Guy Marineau`
na odwrociu nalepka: `Photo Guy Marineau | Karl Lagerfeld 1986 | No 26/30`, sygnowany: `Guy Marienau`, pieczęcie: `Galerie Grace Radziwill`, `Grace Radziwill`

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Kate Moss

lifetime print, 1/30
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 51 x 34 cm
na odwrociu nalepka: `Photo Guy Marienau | Kate Moss 1995 |Signature | no 1/30`, sygnowany: `Guy Marienau`, pieczęcie: `Galerie Grace Radziwill`, `Grace Radziwill`, `Photo Guy Marienau`

MARINEAU Guy (ur. 1947)

Kate Moss

lifetime print, 5/50
fotografia czarno-biała, srebrowa/papier barytowy, 66 x 44 cm
na odwrociu nalepka: `Photo Guy Marineau | Kate Moss 1995 | No 5/50`, sygnowany: `Guy Marineau`, pieczęcie: `Galerie Grace Radziwill`, `Grace Radziwill`, sucha pieczęć autorska: `Photo Guy Marineau`

liczba obiektów: 62