PIŁAT-JANIEC Katarzyna (ur. 1978)
akryl, płótno, 85 x 80 cm,
sygn. p.d.: Katarzyna Janiec-Piłat 2007
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 100x80 cm
sygn. na odwrocie: 04.2011/Katarzyna Janiec-Piłat
akryl/płótno, 150x120 cm
sygn. p.d.: KJP
akryl, płótno; 130 x 110 cm ;
sygn. p.d.: KJP
akryl, płótno, 2 x 120 x 100 cm;
sygn.p.d: KJP
akryl, płótno;
180 x 150 cm;
sygn. p.d.: KJP
akryl, płótno;
2 x 150 x 30 cm;
sygn. p.d.: Katarzyna Janiec-Piłąt
akryl, płótno;
2 x 110 x 110 cm;
sygn. p.d.: KJP 2010
akryl, płótno;
2 x 110 x 110 cm;
sygn. p.d.: KJP 2010
olej, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. p. d.: KJP
na odwrocie napis: "PORTRET 1" cz.II Katarzyna Janiec - Piłat "PORTRET 1" cz.I Katarzyna Janiec - Piłat
dyptyk, akryl, płótno, 2 szt. 40 x 40 cm; sygn. p.d.: KJP (monogram wiązany); opisane na odwrocie
dyptyk - dwa obrazy, olej, płótno, 150 x 30 cm (każde z płócien);
sygn. p.d.: Katarzyna Janiec-Piłat; na odwrocie napisy autorskie