PĄGOWSKA Urszula (ur. 1982 r., Warszawa)
akryl/płótno,
120 x 100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Z wiatrem i pod wiatr - samolot
akryl/płótno,
80 x 160 cm
akryl/płótno,
45 x 105 cm
akryl/płótno, naklejone na deskę,
tondo o średnicy 100 cm
sygnowany na odwrociu
Z wiatrem i pod wiatr - Baloniki, 2008 r.
akryl/płótno,
dyptyk: 80 x 40 cm oraz 80 x 80 cm, całość: 80 x 120 cm
sygn. i dat. p. d. lewej części dyptyku: `UL*PA 2008`
Z wiatrem i pod wiatr, 2008 r.
akryl/płótno,
dyptyk: 81,5 x 81 cm oraz 81,5 x 100 cm
sygn. l.d.: `ULA PA 2008`
akryl, piasek/płóto,
81 x 65 cm
sygn. i dat. p.d.: `UL*PA / 2007`
Pokomunikujmy się - 07, 2006 r.
akryl/płótno, 92 x 140 cm
syg. l.d.:'UlaPa/2006'