POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x65 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Kompozycja z Georginią w kolorze biedronek (2017)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
73x54 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
serigrafia/papier, 30 x 30 cm
sygn. i opisany u dołu: popisy Georginii/ serigrafia 24/30/ Magdalena/Połacik/2016
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
olej na płótnie, 70x90 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Magdalena Połacik Lili i papuga (2014)’
nalepka na blejtramie
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georgi i owad nawiązują nić przyjaźni (2017)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georgini wycieczka rowerowa (2017)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x35 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Historyjka pewnej znajomości (2017)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x80 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x80 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x30 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
olej na płótnie, 70x90 cm,
- zakup na wystawie indywidualnej artystki
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
olej, płótno, 79,5 x 70 cm, sygn.
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia superbohaterka, 2012
olej/płótno, 50 x 60 cm
sygn. i opisany na odwrocie: GEORGINIA /SUPERBOHATERKA/ Magdalena /Połacik/ 2012
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
olej/płótno, 73 x 92 cm
sygn.i opisany na odwrociu: Summer Records/ Magdalena Połacik/2012
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x40 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia z gęsią w objęciach (2016)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x40 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x70 cm