PORCZYŃSKA Barbara (ur. 1982, Rzeszów)
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: BSP 2014 oraz opisana na odwrocie
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. p.d.: BSP 2015 oraz opisany na odwrocie
olej, płótno, 60 x 40 cm,
sygn. l.d.
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d. i na odwrocie
olej, płótno, 60 x 45 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d. oraz ma odwrocie
olej, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. l.d.: "Barbara Szal-Porczyńska 2012" i na odwrocie.
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: Szal P 11
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn.
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
Wystawiany: 3. Triennale Polskiego Malarstwa Współczesnego Jesienne Konfrontacje, Rzeszów 2013
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie Barbara Szal-Porczyńska i opis autorski 2013
olej, płótno, 3 x 100 x 70,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 60 x 45 cm,
sygn. l.d.: Szal-Porczyńska 2013 oraz na odwrocie