POSIECZ-POLKOWSKA Justyna (ur. 1985, Stalowa Wola)
olej na płótnie, śr. 30 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Dom na wybrzeżu II, J. Posiecz-Polkowska 2015 rok’
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 30x80cm
olej, płótno, śr. 30 cm,
sygn. na odwrocie: Widok z daleka II, 2016 J.P.-Polkowska
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'J. Posiecz-Polkowska | Basen V'
olej/płótno, 50 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'J. P-Polkowska | Dom na wybrzeżu, 2015'
olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Widok z daleka | J. Posiecz-Polkowska, 2015'
olej, płótno, 61 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Justyna Posiecz-Polkowska | 2015 | bez tytułu'
olej, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 40 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Basen 2015 | J. Posiecz-Polkowska'
Martwa natura na czerwonym tle, 2017 r.
olej/płótno, 110 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Justyna Posiecz-Polkowska 2016 | Martwa natura na czerwonym tle'
akwarela/papier
48 x 69 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'J.Posiecz-Polkowska'
olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Justyna Posiecz-Polkowska | "Konstrukcje" '
olej/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Justyna Posiecz-Polkowska, Basen II'
olej, płótno, 110 x 150 cm,sygn. na odwrocie
olej/płótno
100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Justyna Posiecz-Polkowska | Basen, 2015'
Po drugiej stronie rzeki, 2016
olej, płótno, 45 x 190 cm,
sygn. p. d.: JPP oraz na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. l.d.: J. Posiecz-Polkowska oraz na odwrocie
olej, płótno, 130 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 130 x 130 cm,
sygn. na odwrocie