1 zł
2 600 000 zł

KARASIŃSKA Natalia (ur. 1987, Sosnowiec)

Struktury Miasta II, 2016 r.

technika mieszana/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany l.g.: 'NK'
na odwrociu opisany: 'NK NKARASIŃSKA'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kompozycja Liniowa I/MMXVI, 2016

technika mieszana, płótno, 90 x 150 cm,
sygn. monogramem l.d.: NK oraz na odwrocie: Nkarasińska

Kompozycja Liniowa IV, 2011 r.

kolografia, papier
73,5 x 53 cm

Z cyklu 'Kompozycje liniowe', Owal, 2015 r.

technika mieszana/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'NK NKARASIŃSKA | 2015'

Błękity, 2015

akryl na płótnie, 100x60cm
Sygnowany z przodu prawy górny róg

Kompozycja Liniowa XX/MMXV, 2015 r.

akryl/płótno, 80 x 150 cm
sygnowany na odwrociu: 'NK NKARASIŃSKA'

Kompozycja Liniowa II XXMMXV, 2015 r.

akryl, płótno, 100 x 100 cm

Turkusy i żółcienie, 2015

Akryl na płótnie, 90x90 cm
Opisany na odwrocie

Purple light, 2012

technika mieszana, płótno, 130x90 cm
opisany na odwrocie: NKARASIŃSKA

Violet, 2009 r.

akryl na płótnie, 81 x 54 cm, sygn.

Kompozycja liniowa MMXI, 2011

technika mieszana na płótnie, 100x140 cm

Żółcienie, 2014

akryl, płótno, 60x60 cm
opisany na odwrocie: N.KARASIŃSKA

Sopot, 2015

akryl, płótno, 50 x 60 cm (owal),
sygn. na odwrocie

Żółcienie, 2011

Akryl na płótnie, 100x100 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie

Kompozycja liniowa 3, 2015

akryl, płótno, 140 x 100 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie

Kompozycja liniowa 1/2015

akryl na płótnie, 95x80 cm
sygnowany z przodu, lewy górny róg

Kompozycja liniowa 4/2015, 2015

akryl, płótno, 110 x 100 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie

Sensual, 2009

akryl, płótno, 65x82 cm
sygn. p.d. Natalia Karasińska 2009, opisany na odwrocie: NKARASIŃSKA

Paris Montmartre III, 2012. Trzecia część monumentalnego tryptyku Montmartre

akryl, płótno, 120 x 200 cm,
sygn. na odwrocie:NK NKarasińska.

Kompozycja liniowa 2/2015, 2015

akryl na płótnie, 4x 40x40 cm

liczba obiektów: 82