PASTUSZENKO Natalia (ur. 1972, Kijów)
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna na płótnie 30x40 cm,
sygnowany na odwrocie
technika autorska, akryl, tusz, szelak, płótno, 40 x 80 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie: NP-2014 "Mandragora"
technika własna (akwarele, kredki, tusz, piórko), papier akwarelowy, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
technika autorska na płótnie 30x40 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg oraz na odwrocie
Domy o ludzkich twarzach, 2014
technika autorska na płótnie, 20x50 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
opisany na blejtramie
technika własna na płótnie,
40x30 cm,
opisany na odwrocie: Natalia Pastuszenko "Koleżanki" - 2
technika autorska, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
technika autorska (akryl, tusz, lakier) na płótnie
40x30 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Natalia Pastuszenko, Koleżanki-1, 2014
technika własna na płótnie,
50x50 cm,
sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: "jarzębina" 50x50 N. Pastuszenko 2014
technika autorska (akryl, piórko, tusz, szelak), płótno, 40 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
technika własna (akryl, tusz, piórko, lakier), płótno, 45 x 45 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
akryl, tusz, 45 x 45 cm,
sygn. na odwrocie
technika własna na płótnie, 70x65 cm
sygnowany na odwrocie Pastuszenko
technika własna na papierze akwarelowym
50x35 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: Natalia Pastuszenko 2014 "Z różami"
technika autorska, szelak, płótno, 40 x 40 cm,
sygn. na odwrocie
technika autorska na płótnie, 60x50 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Natalia Pastuszenko "A czas leci II"
własna na płótnie, 40x40 cm,
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: Natalia Pastuszenko 2013 "Milczenie Roślin - 1"
mieszana na papierze, 50x70 cm
Mieszana na papierze, 73,5 x 67 cm (w oprawie)
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg