POUSTOCHKINE Bazyli (1893 Moskwa - 1973 Neuilly sur Seine)
olej/tektura, 15,5 x 23 cm (w świetle passe-partout)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/papier, 19 x 24 cm (w świetle passe-partout)
olej/tektura, 23,5 x 16 cm (w świetle passe-partout)
olej, płótno naklejone na tektura; 33,5 x 39,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie opisany: B Poustochkin ... (ołówkiem).
olej/płótno naklejone na tekturę, 15 x 21,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'B.Poustochkine 1938.'
olej/płótno, 20,5 x 13 cm
podklejony tekturą (francuską mapą)
olej, tektura, 14,5 × 21,5 cm w świetle oprawy
na odwrocie opisany: V.Poustoschkine, Paris, pinnit
olej/płótno naklejone na tekturę, 11 x 19 cm
sygnowany l.d. 'B.Poustochkine'
olej/tektura, 15 x 11 cm
sygnowany p.d.: 'B.P.'
olej/tektura, 21,5 x 31,5 cm
sygnowany l.d.: 'BPoustochkine'
olej/płótno naklejone na tekturę, 19 x 11,5 cm
olej/tektura, 30 x 22 cm
olej/tektura, 24 x 16 cm
sygnowany p.d.: 'B.Poustochkine'
olej/tektura, 22 x 30 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'B.Poustochkine 1909'
olej/tektura, 11 x 19 cm
sygnowany l.d.: 'B.Poustochkine'
z tyłu opisany: 'Bois de Boulogne.'
olej/tektura, 16 x 23 cm
na odwrociu opisany: `V.Poustoschkine, Paris, pinnit.`
Basile Poustochkine 1893-1973. Intymne krajobrazy.
Nostalgia i światło, Salon Wystawowy MARC HAND,
Warszawa 08.12.2009-25.01.2010
Katalog wystawy - Basile Poustochkine 1893-1973. Intymne krajobrazy. Nostalgia i światło, 2009-2010, poz. nr 2
olej/tektura, 12 x 17 cm
Nostalgia i światło, Salon Wystawowy MARCHAND,
Katalog wystawy - Basile Poustochkine 1893-1973. Intymne krajobrazy. Nostalgia i światło, 2009-2010, poz. nr 20
olej/tektura, 30 x 22 cm
olej/tektura, 12 x 17,5 cm
sygnowany l.d.: `B. Poustochkine`