PANEK Jerzy (1918-2001)
akwarela, papier, 28 x 19,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Panek; dat. p. g.: 14. XI. 80.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANEK Jerzy (1918-2001)
sygn., dat. l.d. tusz, papier
33.5x23 (w świetle passe-partout)
PANEK Jerzy (1918-2001)
sygn., dat. p.d. tusz, papier
28x20 (w świetle passe-partout)
PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt, 62 x 93 cm,
sygn. p.d.: Panek 1973 (odbitka autorska).
Naklejka BWA w Krakowie
PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt, 57 x 93 cm,
sygn. śr.d.: Panek 1973 (odbitka autorska).
Naklejka V Międzynarodowego Biennale Grafiki Kraków 1974
PANEK Jerzy (1918-2001)
tusz, pędzel, papier kremowy kratkowany,
23.7 x 18.5 cm
sygn. p.d.: Panek | 61
PANEK Jerzy (1918-2001)
rysunek, tusz/papier, 30 x 39 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. p.g.: `Panek 69`
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, 56 x 38 cm,
trawił i drukował Krzysztof Tomalski.
Dar Pani Barbary Myszkowskiej.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt; wym. planszy: 595 x 454 mm, sygn. i dat. p.d.: Panek 1962. Grafika po konserwacji.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt; wym.: 302 x 540 mm, sygn. p.d. Panek 1971/72, 3/3.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Litografia; wym. planszy: 487 x 633 mm, sygn. i dat. p.d.: Panek 1965. Grafika po konserwacji.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt; wym.: 220 x 300 mm, sygn. p.d.: Panek 1956.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Domy nad wodą w Nankinie, 1956
Drzeworyt; wym.: 220 x 300 mm, sygn. p.d.: Panek 56.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Autoportret w białym kapeluszu VI, 1960
Drzeworyt, bibuła; wym.: 630 x 482 mm, sygn. i dat. p.d.: Panek 1960, e/a; u dołu dedykacja Jurek ten Cię zatrzymał u mnie w Prokocimiu 3 III 61. Jurek.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Olej, tektura; wym.: 20,5 x 16,7 cm; na odwrocie sygnatura artysty: Panek Wiosna 1972. Szkic do "Listów Gończych".
PANEK Jerzy (1918-2001)
Olej, tektura; wym.: 18,5 x 18 cm; na odwrocie sygnatura artysty: Panek Wiosna 1972.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Olej, tektura; wym.: 19,5 x 19,3 cm; na odwrocie sygnatura artysty: Panek Wiosna 1972.
PANEK Jerzy (1918-2001)
szkicownik Golub-Dobrzyn / List gończy 1970/1976 r.;
szkicownik w formie zeszytu A4, 94 karty;
różne techniki (ołówek, kredka, tusz, akwarela, atrament)
PANEK Jerzy (1918-2001)
ołówek, tusz, papier, 28,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p.d.: Panek 1962
PANEK Jerzy (1918-2001)
sygn. l.g.dat. p.g. akwarela, papier 28.5x19.5 (w świetle passe-partout )