1 zł
2 600 000 zł

TERLIKOWSKI Włodzimierz (1873 Poraj -1951 Paryż)

Anemony

olej, płótno,
46 x 60,5 cm;
sygn. podwójnie w masie farby, końcówką pędzla
p. d.: 1937 / W. de Terlikowski;
l. d.: W. de Terlikowski/ 1937.
Analogicznie pisany autorski tytuł obrazu p. g.: anemony

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pejzaż miejski

Olej, płótno,
72 x 54 cm,
sygn. l. d.: W Terlikowski

ANEMONY, 1934

olej, płótno,
sygnowany od lewej wzdłuż dolnej krawędzi: W././ Terlikowski - 1934
Z tyłu, na krośnie stempel: 10P; mała nalepka z numerem: 43/8. Na ramie nalepka DELF Galeries d`Art.
55 x 38 cm

DOMY W MIASTECZKU

olej, płótno,
50 x 65 cm
sygnowany p.d.: Terlikowski

Kwiaty i figurka Buddy

olej, płótno, 100 x 81 cm;
sygn. p. d.: 14 ?/ W. Terlikowski

Kwiaty

olej, płótno,
46 x 61 cm;
sygn. u góry: Terlikowski / 1948

Białe róże

olej, płótno,
50 x 62 cm;
sygn. p. d.: 19 / W Terlikowski

Mozart, 1946 r.

olej/płótno,
61 x 42 cm
sygnowany i datowany p. d.: `1946 Terlikowski`

Portret mężczyzny,1941 r.

olej/płótno,
56 x 73 cm
sygnowany i datowany l. g.: `Terlikowski | 1941`

Białe róże

olej, płótno,
50 x 62 cm;

Widok na wieżę Filipa Pięknego w Avinionie, 1921 r. (?)

olej/płótno, 55 x 73 cm
sygnowany i datowany p. d.: `1921 (?) | Terlikowski`

Białe róże

olej, płótno,
50 x 62 cm;

Saint Tropez

olej, płótno,
81 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: Włod Terlikowski

Pejzaż z wieżą kościoła, 19030

olej, płótno;
59,5 x 44,5 cm
sygn. p.d.: Włodz Terlikowski/ 1930

MARTWA NATURA Z RÓŻAMI

olej, tektura
52 x 41.5 cm
sygn. p.d.: W. Terlikowski (sygnatura napisana w mokrej farbie trzonkiem pędzla)
Na odwr. napis niebieską kredką: Nature morte | par | Terlikowski. Ponadto: - tuszem: 105; - czerwoną kredką: R22

RÓŻOWE KWIATY

olej, płótno
65 x 92 cm
sygnowany l.d.: W. Terlikowski | 1926
ponadto p.d.: częściowo przysłonięta retuszem nieczytelna dedykacja (?) w trzech wierszach; (sygnatura i napisy wydrapane w mokrej farbie trzonkiem pędzla)
Na ramie drukowane nalepki:
-1. większa o treści: DES CADRES MODERNES | PAUL RENÉ | 82bis Boulevard du Montparnasse | PARIS;
- 2. mała: OGER et DUMONN | 88 | 11 MARS 2005.

Róże w wazonie

olej, płótno,
50 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: 1922 / Wł. Terlikowski (końcówką pędzla w masie)

Kobieta arabska

olej, płótno,
54 x 37 cm,
sygn. p.d.: Ter 1931

Piwonie

olej, płótno,
54 x 65 cm;
sygn. p. d.: W. Terlikowski 17

liczba obiektów: 490