1 zł
2 600 000 zł

FIJAŁKOWSKI Stanisław (1922 Zdołbunów na Wołyniu - 2020 Łódź)

9 VIII 2001-02, 2001-2002

akwarela, ołówek, papier,
38 x 28 cm;
sygn. i opisany u dołu: Nieborów, 9 VIII 2001-2 S. Fijałkowski 58/2001 (ołówkiem)

cena wywoławcza: Wykup abonament

KOMPOZYCJA, 1965 R.

linoryt/papier,
65 x 48,5 cm (arkusz)
sygnowany p. d.: `St. Fijałkowski, datowany l. d.: `10.I.65` oraz opis: `odbitka poza numeracją`

KURTYNA II, 1982 R.

linoryt barwny/papier,
47 x 34 cm
sygnowany i datowany p. d.: `S. Fijałkowski 82`, w l. d.: `Kurtyna II`, śr.d.: `17/50`

2 XI 66

sygn. p.d.dat. l.d.
ołówek, papier
75.5x50

17 Listopada 1993

sygn. p.d.dat. l.d.
tusz, papier
76.5x57

Kompozycja czerwono-niebieska, ok.1960

olej, płótno;
73,5 x 50 cm
sygn. na krośnie: S.Fijałkowski Kompozycja czerwono-niebieska A 22

Szkic do obrazu 17 V 61, 1961 r.

akwarela, ołówek/papier,
32 x 23 cm (arkusz)
sygnowany p.d.: `S.Fijałkowski` w l.d.: `17 V 61`

Szkic do obrazu 2 VIII 95, 1995 r.

akwarela, ołówek/papier,
21 x 15 cm (arkusz)
sygnowany p.d.: `S. Fijałkowski` w l.d.: `2 VIII 95`

10.III.60 - Szkic do obrazu 11 III 60

tempera, akwarela, papier,
35,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Fijałkowski (ołówkiem); l. d.: 10.III.60 (ołówkiem);
u dołu napis autorski: akwarele: czerń, ugier ż., kadm żółty c., kadm cz. j. i c.,/ ultramaryna ceneleum, kraplak, zieleń veronese`a,/ tempera - biel cynkowa; na odwrocie napis autorski: 5 x 4 NA TYLE PRACY / "9/60 3T, 7 x 25,4 / 10 III 60 - Szkic do obrazu 11 III 60"

Szkicownik paryski, 1965

ołówek, papier,
24 x 16 cm;
napis l. g.: 17 III 65 - 46 5 k / 65

Collage (1958)

sygn. dat. p.d.
collage, akwarela, papier
34.5x25

Nieborów 9 VIII 2001-02

sygn. śr.d.dat. p.d.
akwarela, ołówek, papier
33.5x23.7

Nawet nie wiesz, że mogłeś mieć skrzydła profesorze, 1968

serigrafia, papier,
46,5 x 34,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Fijałkowski / 68; opisana u dołu: Nawet nie wiesz, że mogłeś mieć / skrzydła profesorze; wraz z numerem odbitki: 1/15 (ołówkiem)

XI Talmud polski, 1989 r.

linoryt/papier,
60,5 x 45 cm (w świetle passe - partout)
opisany, numerowany i sygnowany u dołu: `XI Talmud polski 17/50 S. Fijałkowski 89`

1 lutego 97, 1997 r.

linoryt,
e/a,
71,5 x 53,5 cm,
sygn.

Bez tytułu, 2000

offsetowa wersja linorytu z 11 XII 70
84 x 59,5 cm
edycja: e/a

XI Talmud polski, 1989 r.

linoryt/papier,
60,5 x 45 cm (w świetle passe-partout)

liczba obiektów: 593