1 zł
2 600 000 zł

TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)

Kompozycja(1960)

sygn.dat.p.d.,
litografia barwna,
18x16.8 (w św.p-p)

cena wywoławcza: Wykup abonament

Spirala(2003)

sygn.dat.śr.d.,
ołówek, papier,
21x21

Bez tytułu, 1990

serigrafia/papier,
40 x 29,8 cm,
sygnowana i datowana w prawym dolnym rogu: J.Tarasin 90,
z kolekcji Galerii Boss, Warszawa

Bez tytułu, 1990

serigrafia/papier,
40 x 29,8 cm,

Bez tytułu, 1979

fotografia vintage/papier,
24 x 18 cm,
nie sygnowana,
z kolekcji Katarzyny Starmach, Kraków

Bez tytułu, 1977

fotografia vintage/papier,
24 x 17,7 cm, nie sygnowana,

Kompozycja , 2005 r.

akwarela/papier,
42 x 56 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p. d.: `Jan Trasin | 05`

Estymacja: 10 000 - 14 000 zł

Komplikacja II, 2001 r.

akwarela/papier,
49 x 73 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l. d.: `Jan Tarasin 2001` oraz na odwrociu: `Jan Tarasin 2001 | "Komplikacja II" `

Estymacja: 8 000 - 12 000 zł

`Próba animacji`, 1983 - 1986 r.

olej/płótno,
110 x 140 cm
ODWROCIE: opis autorski

Przedmioty, 2003

Olej, płótno;
89 x 116 cm
Sygn. p.d. Jan Tarasin 2003
Na odwrocie: JAN TARASIN 2003/ PRZEDMIOTY

Czekanie III, 1999

Olej, płótno;
114,5 x 146 cm
Sygn. p.d. Jan Tarasin 99
Na odwrocie: Jan Tarasin 1999/ "CZEKANIE III"

Spłoszony koń, 1983 r.

technika własna/papier
58 x 39 cm
sygn.
Dar Rodziny

Wylęgarnia przedmiotów, 1993

tusz, papier,
71 x 51 cm;

MAGAZYN I, 1974

Olej, płótno;
81 x 73 cm
Sygnowany p.d.: J. Tarasin 74 Na odwrocie napis autorski: JAN TARASIN | "MAGAZYN I" | 1974

Kompozycja, 1990

Serigrafia;
wym.: 400 x 300 mm;
sygn. oł. p.d.: JTarasin 90.

Kompozycja, 1990

Serigrafia;
wym.: 400 x 300 mm;
sygn. oł. p.d.: JTarasin 90.

Kompozycja, 1990

Serigrafia;
wym.: 400 x 300 mm;
sygn. oł. p.d.: JTarasin 90.

Kompozycja, 1990

Serigrafia;
wym.: 400 x 300 mm;
sygn. oł. p.d.: JTarasin 90.

Kompozycja, 1990

Serigrafia;
wym.: 300 x 400 mm;
sygn. oł. p.d.: JTarasin 90.

Dalmatyńczyk, 1980

Litografia; wym. komp.: 370 x 280 mm (plansza 498 x 350 mm); sygn. oł. p.d.: . J. Tarasin 1980/96; odbitka z 1996; egz. 7/20.

liczba obiektów: 751