1 zł
2 600 000 zł

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Chłopiec

litografia, papier, 76 x 55,5 cm (wym. arkusza);
sygn. l. d.: Kisling/ Sanary/ 1948 (na kamieniu), oraz p. d.: Jean Kisling (ołówkiem) i pieczęć ATELIER KISLING; numer. l. d.: 142/150 (ołówkiem)

cena wywoławcza: Wykup abonament

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Zamyślona, przed 1939

litografia barwna, papier;
62 x 42 cm w świetle passe-partout
sygnowana ołówkiem pod ryc. l.: 98/100, p.: Kisling.

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Chłopiec

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Kwiaty w wazonie

litografia barwna, papier
62 x 45 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: Kisling (na płycie)
napis l. d.: New York 1942( na płycie); nr odbitki l.d.: 83/150; owalna sucha pieczęć p.d.: ATELIER / KISLING wewnątrz ołokiem: Jean Kisling

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Chłopiec

litografia, papier, 76 x 56 cm (arkusz);
sygn. l. d.: Kisling/ Sanary/ 1948 (na kamieniu),
oraz p. d.: Jean Kisling (ołówkiem) i pieczęć ATELIER KISLING; numer. l. d.: XX/L (ołówkiem)

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Martwa natura

litografia barwna, papier,
52 x 62,5 cm (w świetle oprawy);
owalna sucha pieczęć p. d.: ATELIER / KISLING wewnątrz
ołówkiem: Jean Kisling; l. d. nr: 22/150

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Chłopiec

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Siedząca kobieta

litografia barwna, papier,
64 x 53 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Kisling (na płycie); oznaczenie p. d.: sucha pieczęć, owalna z napisem: ATELIER / KISLING, wewnątrz ołówkiem: Jean Kisling; nr grafiki l. d.: 72/150

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Bzy w wazonie

litografia barwna, papier, 47,5 x 56,5 cm;
sygn. l. d.: Kisling (na płycie); sygn. p. d.: Jean Kisling i pieczęć Atelier Kisling; l. d.: 137/150

KISLING Mojżesz (1891-1953)

MAŁY PÓŁAKT, 1935

olej, płótno,
30.5 x 24.5 cm
sygnowany l.d.: Kisling

Na odwrocie kilka nalepek, m.in. wystawy w paryskiej Galerie Guy Stein (2, Rue La Boëtie) z 1937 roku.

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Kwiaty

litografia barwna, papier
56 x 44,5 cm (odcisk płyty);
sygn. u dołu: Kisling (na płycie);
sygn. p. d.: Jean Kissling (ołówkiem) oraz sucha pieczęć ATELIER / KISSLING;
l. d.: 91/150

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Chłopiec

litografia, papier,
6 x 56 cm (arkusz);

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Maurice Goddet “Chacun treize a la douzaine, 1933

książka wydana przez Editions "Le Document", Paris 1933; 8o (20,5 x 15,7 cm), s. 82; frontyspis: oryginalna akwaforta z portretem autora wykonana przez Kislinga, sygn. i ded. na płycie p.d.; egz. nr 20 ze 144, opr. broszurowa.

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Portret kobiety

litografia, papier,
5 x 50 cm (wymiary arkusza);
sygn. l. g.: Kilsling (na kamieniu) oraz podpis p. d.: Jean Kisling (ołówkiem) oraz pieczęć ATELIER KISLING;
numer. l. d.: 8/150 (ołówkiem)

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Chłopiec

litografia, papier,
76 x 56 cm (arkusz);
sygn. l. d.: Kisling/ Sanary/ 1948 (na kamieniu), oraz p. d.: Jean Kisling (ołówkiem) i pieczęć ATELIER KISLING;
numer. l. d.: XX/L (ołówkiem)

KISLING Mojżesz (1891-1953)

La Seyne, 1935 r.

olej/płótno, 47 x 55 cm
sygnowany l. d.: `Kisling` i datowany p. d.: `La Seyne 1935`

KISLING Mojżesz (1891-1953)

KUTRY W PORCIE, 1935

olej, płótno
41 x 50 cm
sygnowany l.d.: Kisling

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Kwiaty w wazonie

litografia barwna, bristol, 56,5 x 39 cm (odcisk płyty);
sygn. p.d.: Kisling (na płycie),
z lewej: New York 1942 (na płycie)
p.d.: sucha pieczęć: Atelier / Kisling oraz podpis syna artysty Jeana Kislinga, z lewej nr odbitki: 88 / 150

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Dziewczyna

litografia barwna, papier, 57 x 44,5 cm (odcisk płyty);
sygn. p.g.: Kisling / Paris / 1947 (na płycie);
sygn. p.d.: Jean Kisling (ołówkiem) oraz sucha pieczęć ATELIER / KISLING; l.d.: Eprouve d/artiste

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Portret chłopca

litografia barwna, papier, 56,5 x 41 cm (odcisk płyty);
sygn. p. g.: Kisling / Paris / 1937 (na płycie);
p. d.: symbol pracowni litograficznej (na płycie);
sygn. p. d.: Jean Kisling (ołówkiem) oraz sucha pieczęć atelier; l. d.: 87/150

liczba obiektów: 475