1 zł
2 600 000 zł

TERLIKOWSKI Włodzimierz (1873 Poraj -1951 Paryż)

Podwórze zagrody bretońskiej (1916)

sygnowany, datowany p.d.
olej, płótno
46x65

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pejzaż miejski

olej, płótno, 54 x 73 cm;
sygn. p.d.: W. de Terlikowski/ 1932

Martwa natura

olej, płótno
sygn. p.g.: 1944 Terlikowski i d.śr.: Terlikowski
wym.: 50 x 65 cm

Róże

olej, płótno, 60 x 93 cm
sygn. p.g. i p.d.: 1924/ Terlikowski

DZIEWCZYNKA Z MASKOTKĄ

akwarela, 31,5 x 24 cm, sygnowana p. d. "1927/Wło.Terlikowski"

MARTWA NATURA Z OWOCAMI I BUKIETEM KWIATÓW

1918 r.
Olej na płótnie 60 x 81 cm
Sygnowany l.g. - "1918 / W. Terlikowski"

RÓŻE W ZIELONYM WAZONIE, 1921

olej na płótnie, 65 x 92 cm, sygnowany p.d. "1921 /Terlikowski" (sygnatura wyryta w warstwie malarskiej)

Czerwone kwiaty

olej, płótno, 52 x 43 cm, sygn. p.d.: 1916/ W. Terlikowski

Róże

olej, płótno, 60 x 93 cm, sygn. p.g. i p.d.: 1924/ Terlikowski

MARTWA NATURA, 1944 r.

Olej na płótnie 50 x 65 cm
Sygnowany p.g. - "1944 Terlikowski"
Powtórnie sygnowany śr.d. - "Terlikowski"

RÓŻE W WAZONIE, 1922 r.

Olej na płótnie 60 x 73 cm
Sygnowany p.d. - "1922 / W. Terlikowski"
Na odwrocie - Portret kobiety

RÓŻE W WAZONIE, 1924 r.

Olej, płótno; 60 x 92 cm
Sygn. pg.: 1924 | Terlikowski i p.d.: 1924 | Terlikowski

MARTWA NATURA Z OWOCAMI GRANATU

olej na tekturze, 24 x 33 cm
sygnowany l. d. "W. Terlikowski"

WIDOK NA NOTRE DAME, 1926

olej na płótnie, 61,3 x 46,3 cm
na krośnie malarskim napis autorski:
"W de Terlikowski 1926"

Widok na Notre Dame, 1926

na krośnie malarskim napis autorski: "W. de Terlikowski 1926"

Martwa natura

olej, płótno
sygn. l.d.: W. Terlikowski
wym.: 36 x 45 cm

Leśny staw

olej na płótnie, 38 x 46 cm
sygnowany p.d.: "W. de Terlikowski"

Martwa natura z paterą, 1922

olej na płótnie, 38 x 61 cm
sygnowany p.d.: "22/ Terlikowski"

Dom na południu Francji

olej na płótnie, 38 x 60,6 cm
sygnowany p.d.: "W. Terlikowski"

Martwa natura z parasolką

olej, płótno,
81.2 x 100 cm
Sygnowany l.d.18. / W. Terlikowski

liczba obiektów: 490