1 zł
2 600 000 zł

EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)

Bez tytułu, 2006 r.

ołówek/papier, 28,5 x 41 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: '2006 Stasys'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pomnik

pastel/papier, 50 x 64 cm
sygnowany p.d.: 'stasys'

Pieski

pastel, papier, 23 x 31 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Stasys

Autoportret , 1999 r.

akwarela/papier, 35 x 22,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: '1999 | Stasys'
na odwrociu sygnowany i opisany: 'Stasys | akwarela | papier | "Autoportret" | papier, akwarela | 35 x 23 cm'

Exlibris Dr Norberta Hillerbrandta, 1980 r.

akwaforta/papier, 7 x 7 cm (zadruk)
sygnowany i opisany ołówkiem u dołu: 'EdA Stasys'
15 x 11 cm (arkusz)
na odwrociu opisany: 'nr 227 | akwaforta | 1980 69 x 69 mm'

Exlibris Alberta Collarta, 1980 r.

akwaforta/papier, 8,5 x 7 cm (zadruk)
19,8 x 12,7 cm (arkusz)
na odwrociu opisany: 'nr 221 | akwaforta | 1980 82 x 68 mm'

Exlibris Jurka Mierzwiaka, 1980 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 5,9 x 5,2 cm (zadruk)
15 x 11,2 cm (arkusz)
na odwrociu opisany: 'nr 229 | akwaforta | akwatinta | 1980 59 x 52 mm'

Kogut, 2012 r.

kolaż papier, 25,5 × 21,5 cm
sygn. i opisany u dołu ołówkiem: Paris (nieczytelnie) Kogut 2012 Stasys

Noworoczne prezenty, 1998 r.

pastel, papier, 63 × 46 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: 98/Stasys

Ostatnia podróż, 1986

akwaforta, papier; 8,7 x 12,3 cm (wymiar kompozycji),
25,5 x 20 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opisany u dołu l. d.: II/XIII ostatnia podróż 1986 ELA (ołówkiem), p. d.: Stasys (ołówkiem).

Dwie postacie

gwasz, tusz/papier, 29,5 x 19,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: Stasys

Płaczący klaun

pastel, papier, 41 x 29 cm w świetle passe-partout, sygn. P.d.: 11.90 Stasys, l.d.: Pani Barbarze D.

Podróż, 2008 r.

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 50 x 75 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu: '1/5 Travel 2008 Stasys Eidrigevicius'
ed. 1/5

A journey, 2008

black and white photography on photographic paper, ed. 1/5, 50 x 75 cm
signed, dated and described at the bottom: '1/5 Travel 2008 Stasys Eidrigevicius'

Niebieska wstążka

pastel/papier, 21 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Stasys'

Wiosna, 2003 r.

akwarela/papier, 32 x 24 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2003 | Stasys'
na odwrociu opisany: 'akwarela | Wiosna - Mokry (skreślone) | 2003 | 32 x 24 cm'

Chwila ciszy, 2001 r.

akwarela/papier, 28 x 19 cm
sygnowany i datowany p.d.: '2001. Stasys'
na odwrociu datowany i opisany: '2001 | akwarela | Chwila ciszy | 28 x 19 cm'

Zdziwienie, 1994 r.

pastel/papier, 56 x 43,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: '94 | stasys'

Twarz

pastel, papier brązowy; 40,5 x 29 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Stasys.

PŁACZĄCY KLAUN, lata 90. XX w.

pastel, papier
69 x 43,5 cm
sygn. p.d.: Stasys

liczba obiektów: 450