POPIELARCZYK Władysław (1925-1987)
olej, deska;
34,5 x 14,5 cm;
na odwrocie napis: Władysław / Popielarczyk / 1959 r.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Dno morskie i niebieskie, 1963
olej, płyta;
23 x 43 cm;
sygn. p. g.: W. Popielarczyk
Na odwrocie nalepka z: Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Warszawie
ołówek, papier, 20,5 x 15,2 cm;
sygn. i dat. w środku: W. Popielarczyk 66
ołówek, papier, 20,5 x 15,2 cm; sygn. i dat. w środku: W. Popielarczyk 66
olej, płyta (taca), 28 x 18 cm;
sygn. l. d.: 83 W. Popielarczyk (w okręgu);
na odwrocie sygn. dat. i opis
technika mieszana, papier, wym. 42 x 29,5 cm;
sygn. u dołu: "W. Popielarczyk 64" (ołówkiem);
olej, technika mieszana, płótno,
40 x 33 cm,
sygn. p. d.: 84 W. Popielarczyk (w okręgu, gwiazdka pośrodku);
sygn. i opis na odwrocie: WŁADYSŁAW/ POPIELARCZYK/ 1984/ "Głowa z psem"/ olej
technika mieszana, deska, 32 x 22 cm;
sygn. p. d.: W. Popielarczyk
Widok na Zamek Królewski w Warszawie z ul. Piwnej, 1964
technika mieszana, papier, 21 x 29,5 cm;
sygn. l. d.: W. Popielarczyk 64
Widok na Kolumnę Zygmunta z Pl. Zamkowego, 1962
technika mieszana, papier, 35,5 x 55 cm;
sygn. p. d.: 62 / W. Popielarczyk
ołówek, papier, 30 x 21 cm;
sygn. p. d.: W. Popielarczyk / 65
ołówek, papier,
20,5 x 15,2 cm; sygn. i dat. w środku: W. Popielarczyk 66
ołówek, papier, 30 x 21 cm;
technika mieszana, papier,
35,5 x 55 cm;
technika mieszana, papier,
21 x 29,5 cm;
ołówek, papier,
30 x 21 cm;