1 zł
2 600 000 zł

SOBCZYK Marek (ur. 1955, Warszawa)

Symbole w Suwałkach, 1992 r.

tempera jajkowa/karton, 67 x 101 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `MAREK SOBCZYK 92 | SYMBOLE | W SUWAŁKACH | 66 X 100 cm | temp. jajkowa`

Estymacja: 14 000 - 18 000

cena wywoławcza: Wykup abonament

Muzeum Historii Naturalnej. Trzy problemy: przestrzeń, instynkt, człowiek [Hirst], 2008 r.

tempera/tektura,
70 x 50 cm
na odwrociu opisny: `Marek Sobczyk | 2008 | Muzeum Historii | Naturalnej | Trzy problemy: | przestrzeń, instynkt, | człowiek [Hirst] | temp. jajk 70 x 50 cm`

Talerz Boga i Bogactw a, 1986/1988 r.

olej, tempera żółtkowa/płótno,
97 x 130 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Marek Sobczyk | 1986/88 olej/temp. jajo | Talerz Boga i Bogactwa`

Estymacja: 30 000 - 45 000

O wyrazie uczuć u człowieka i zwierząt, 1992 r.

olej/płótno,
180 x 202 cm,
sygnowany i opisany na odwrociu: `Marek Sobczyk | O wyrazie uczuć u człowieka i zwierząt 1992 | 180 x 202`

Estymacja: 28 000 - 40 000 zł

olej/płótno,
180 x 202 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `Marek Sobczyk | O wyrazie uczuć u człowieka i zwierząt 1992 | 180 x 202

Cyganka kradnie kury i chowa pod spódnicą, 2008 r.

tempera żółtkowa/tektura,
50 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrocie

Partnerów łączy otwór, 2010 r.

tempera jajkowa/tektura,
70 x 50 cm,
sygn.

Psycho / Somo / Socjo-Analiza w Krakowie, 2008

Technika pigmentowa na papierze bawełnianym; wyd. Dominik Art. Edition, Kraków 2008. Zespół 8 prac;
wym.: 800 x 600 mm,
sygn.i dat. oł. l.d.: Marek Sobczyk 2008, num.: 19/30: Boris ? 80;

Prasuje Kobro [EXCLUDE], 2010

tempera jajkowa/papier
70 x 50 cm

Małpa II - Usiłująca złowić odbicie księżyca w wodzie wg. Shoson, 2000 r.

tempera żółtkowa/płótno,
136 x 81 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `MAREK SOBCZYK 2000. | MAŁPA II (USIŁUJĄCA | ZŁOWIĆ ODBICIE KSIĘŻYCA | W WODZIE WG. SHOSON) | temp. jajkowa / płótno`

O wyrazie uczuć u człowieka i zwierząt,

olej, płótno,
180 x 202 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Marek Sobczyk / O wyrazie uczuć u człowieka i zwierząt 1992 / 180 x 202

Psycho-somo-socjoanaliza w Krakowie, 2008 r.

serigrafia barwna/papier, papier bawełniany,
wymiary: 80 x 60 cm (arkusz), 8 sztuk w drewnianej skrzynce
obiekt drewniany zawierający 8 serigrafii, edycja: 16/30
sygnowane, datowane, opisane i numerowane

Prasuje Kobro, 2009 r.

tempera jajkowa/karton, 70 x 50 cm, sygn.

Psycho-somo-socjoanaliza w Krakowie, 2008

obiekt drewniany zawierający 8 serigrafii,
80 x 60 cm,
syg. i dat. l.d.: Marek Sobczyk 2008 (ołówkiem), nakład p.d. 16/30 (ołówkiem)

CZŁOWIEK DOBRY POCHYLAJźCY SIĘ NAD LWEM, 1984/85

akryl, olej/płótno,
136 x 115 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `MAREK SOBCZYK 1984/85 | (CZŁOWIEK DOBRY POCHYLAJźCY SIĘ NAD LWEM) | 136 x 115 AKRYL/OLEJ

Co? - znana marka, czym? - antyreklamą

tempera, tektura,
49,5 x 69,5 cm;
sygn. na odwrocie wraz z opisem autorskim

Technika i Wegetacja, 2008 r.

tempera jajkowa/tektura,
70 x 50 cm,
sygn.

PRAWOSŁAWIE I LUD, 1986/87

olej, płótno,
73.5 x 136.5 cm
Na odwrocie na płótnie napis autorski: MAREK SOBCZYK | 1986/87 70 x 135 ol/pł | "PRAWOSŁAWIE i LUD"

Z CYKLU SYMBOLE W SUWAŁKACH, 1994

tempera/tektura,
100,5 x 67 cm
sygn., dat. i pisany na odwrocie: `M. SOCZYK 94 / SYMBOLE / W SUWAŁKACH`

Psycho/somo/socjo-alaliza w Krakowie - Cyganka kradnie kury, chowa je pod spódnicą, 2008

tempera żółtkowa/płótno,
124 x 135 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `MAREK SOBCZYK 2008 / CYGANKA KRADNIE KURY I CHWA / JE POD SPÓDNICź / 124x136 cm / temp. jajkowa / PSYCHO/SOMO/SOCJO-ANALIZA / W KRAKOWIE`

liczba obiektów: 76