1 zł
2 600 000 zł

KOWALSKI Piotr C. (ur. 1951, Mieszków)

Dwie piły, 2013/2014

rdza, kolaż, płótno, 25x30 cm
opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI tyt. "DWIE PIŁY" tech. rdza na płótnie form. 25x30 cm rok. 2013/2014

cena wywoławcza: Wykup abonament

Dwie wyspy albo jedna, 1991

techn. mieszana, płótno, 73x99 cm
opisany na odwrocie: KOWALSKI/1991/MIXTE/73X99/"DWIE WYSPY albo JEDNA"

Dąbki I, 2001-2008

olej, muszle, piasek, zapalniczka, płótno; 82x102 cm
opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI tyt. "DĄBKI I" FOR 82x102 cm (z ramą) tech. własna na płótnie, rok. 2001 i 2008

Pocztówka z Nienawiszcza albo..., 2013

palisander/heban/patyna czasu/tusz/znaczki pocztowe/zdjęcia/flamaster/tekst na taśmie samoprzylepnej/deska, 24x36x2 cm

Estymacja: 500 - 700 zł

Unieście - 1 maja, 2000

olej, kawałek plaży, płótno, 77x64 cm
opisany na odwrocie: PIOTR C. KOWALSKI UNIEŚCIE - 1 maja 2000 rok olej + kawałek plaży na płótnie 64x77 cm

z cyklu Obrazy przejściowe i obrazy przejezdne: Kołobrzeg, Poznań, Gołdap, 2005-2010

błoto, płótno, działanie natury, 2005-2010, 205x60x3 cm
sygn. na licu pieczęcią autorską, opisany na odwrocie

Zdążyć z pomocą z cyklu Obrazy dla wszystkich, 1995-2010-2012

Olej/płótno/ziemia/kolaż, 73,5x92,5 cm., autorska rama
sygn. i opisany na odwrocie /PIOTR CE OBRAZ MALOWANY W WIŚNICZU NOWYM oraz w Nienawszczu w 2010 r. OLEJ + ZIEMIA NA PŁÓTNIE z cyklu OBRAZY DLA WSZYSTKICH/

Krawat, 2011

obiekt, technika własna, 9x35 cm

Kazimierz Dolny, 10.09.2009, 2009

250x60 cm
tech. ślady turystów naniesione na płótno, na rynku w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą

Ślad obrazu 7 malowanego na sztaludze, 1990 r.

olej, collage/płótno, 97,5 x 130 cm
sygn. i dat. na odwrocie: Piotr C. Kowalski - 1990

Z cyklu Obrazy przejezdne

"Ulica Kasprzaka w Poznaniu w dniu 8.08.2003 w godz. 10.04-14.00"
ślady opon, płótno bawełniane zagruntowane na biało, fragment,
215x72 cm

liczba obiektów: 52