1 zł
2 600 000 zł

PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)

Dziennik Nr. 88, 1997-1998

olej, płótno, 150 x 100 cm
sygn. na odwrociu: WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK NR 88 | 150 X 100 | 1997 - 1998 (30 XI - 22 I)

cena wywoławcza: Wykup abonament

Partytura do baletu Sokrates, 2004 r.

olej/płótno, 100 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK | PARTYTURA DO BALETU SOKRATES | XXVII | 81 x 100 | 2004'

Dziennik nr 74, 1997 r.

olej/płótno, 146 x 114 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK NR 74 | 146 x 114 | 1997'

DZIENNIK NR 59, 1996

olej, płótno, 150 x 110 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK DZIENNIK NR 59 150x110 1996

Dziennik nr 54, 1994-1995 r.

olej/płótno, 130 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK NR 54 | 130 x 120 | 1994-1995'

z cyklu Dziennik, 22 II - 17 VI, 2016

olej, płótno; 14 prac, każda 18 x 13 cm
sygnowane na odwrocie: "W. PAWLAK | 2016 | WŁODZIMIERZ PAWLAK"; każda z prac opatrzona datą dzienną

Notatka o sztuce nr 341, 2003

olej, płótno; 33 x 24 cm
sygnowany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK | NOTATKA O SZTUCE | NR 341 | 33 x 24 | 2003"

Stary młyn, 2011 r.

olej/płótno, 110 x 135 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Włodzimierz Pawlak | Stary młyn | 110 x 135 | 2011

Rysunek tuszem 226, 2003 r.

ołówek, tusz/papier, 32,2 x 22,8 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: 'W. PAWLAK', datowany l.d.: '13.IX.2003'
opisany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ | PAWLAK | RYSUNEK TUSZEM | 226 2003'

Dziennik nr 100A, 1998 r.

olej, ołówek, technika mieszana/płótno, 33 x 24 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK NR 100A | 33 x 24 | 1998'

DZIENNIK 21 X - 29 X, 2013

akryl, ołówek, płótno
45 x 33 cm
na odwrocie na płótnie sygnatura i napis: WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK 21 X - 29 X | 45 x 33 | 2013

DZIENNIK NR 35, 1992

olej, płótno, 165 x 135 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK DZIENNIK NR 35 / 165 x 135 / 1992 / 182-303

Pamiętaj o mnie¸1987

olej, płótno; 170 x 150 cm
sygnowany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK | PAMIĘTAJ O MNIE | 170 x 150 | 1987"

Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Warszawa
- Galeria Art NEW Media, Warszawa
- Autoportret w powidokach, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa, 2008
- Włodzimierz Pawlak. Tablice dydaktyczne, Pawilon SARP, Warszawa 1989
Reprodukowany:
- Włodzimierz Pawlak. Autoportret w powidokach, red. A. Szewczyk, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa 2008, reprodukcja na s.135.

Linia barwna XXI, 2006 r.

pigment barwny utrwalony olejem/płótno, 33 x 33 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK | LINIA BARWNA XXI | 33 X 33 | 2006'

- Włodzimierz Pawlak. Autoportret w powidokach, katalog wystawy, Zachęta, Warszawa 8.09.-2.11.2008, Warszawa 2008, s. 101 (il.)

Dziennik 27 XI -31 XII

olej, ołówek, technika własna/płótno, 22 x 12 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK 27 XI - 31 XII | 22 x 12 | 2014'
na odwrociu wskazówka montażowa

DZIENNIK 19 II - 26 II 2013

akryl, ołówek, płótno
41 x 27 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK 19 II - 26 II | 41 x 27 | 2013

NOTATKA O SZTUCE, 2013

akryl, płótno
33,5 x 24 cm
sygn. na odwrocie na płótnie: WŁODZIMIERZ PAWLAK | NOTATKA O SZTUCE | 1/IX | 2013 | 33 x 24

Klucze do Malewicza IV, 2005

olej, płótno, 120 × 100 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK | KLUCZE DO MALEWICZA | IV | 120 × 100 | 2005"

Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Poznań

DZIENNIK 132, 2010 r.

olej/płótno, 60 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK | DZIENNIK | 60 X 40 | 2010

DZIENNIK 10.III-15.V, 2015

olej, płótno, 33 x 24 cm
sygn. na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIK 10.III-15.V / 33 x 24 /2015

liczba obiektów: 212