1 zł
2 600 000 zł

CHRZANOWSKI Antoni (1905-2000)

Kwiaty w wazonie, 1942

akwarela, papier; 48 x 66 cm;
sygn i dat.. p. d.: AChrzanowski / Kraków 942

cena wywoławcza: Wykup abonament

Kościół Bożego Ciała w Krakowie (1946)

sygn. dat. l. d.
akwarela, papier
64x44 cm (w św. p-p)

Wawel z okna , 1965 r.

akwarela, kredka/papier,
14,5 x 31 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l. d.: `Chrzanowski Antoni | Wawel z okna 1965 II`

Estymacja: 1 400 - 2 400 zł

Wnętrze Katedry na Wawelu

akwarela, papier,
62 x 47,5 cm,
sygn. p.d.: Antoni Chrzanowski Kraków Wawel

Bukiet astrów (1969)

sygn. dat. p.d.
akwarela, papier/tektura
47x60.5

Katedra na Wawelu

ołówek na papierze,
63 x 52,5 cm,
sygn. l.d.: Antoni Chrzanowski Kraków Wawel 1964

Wnętrze katedry na Wawelu

akwarela na papierze,
62 x 47,5 cm,

Prezbiterium Katedry na Wawelu

Akwarela, papier,
69 x 50 cm,
sygn. l.d.: Antoni Chrzanowski Prezbiterium Katedry na Wawelu

Wiosna w ogrodzie O.O. Misjonarzy przy Stradomiu

Akwarela, papier,
48 x 69 cm,
sygn. p.d.: A. Chrzanowski (1)943

ZMIERZCH POD HAWRANIEM I MURANIEM, 1956

Akwarela, karton;
15,3 x 34,5 cm
Sygnowany p.d.: Chrzanowski Antoni 1956 - Bukowina |Zmierzch pod Hawraniem i Muraniem

Kwiaty

Akwarela, papier,
59,5 x 46 cm
sygn. p.d.: Antoni Chrzanowski 22 V

Wnętrze Katedry na Wawelu

Akwarela, papier, 70 x 47,5 cm,
sygn. p.d.: Antoni Chrzanowski

KWIATY, 1943

Akwarela, karton;
49 x 81 cm
Sygnowany p.d.: A. Chrzanowski 943 | Kraków

Dęby w Lusinie k/ Krakowa

olej, płótno,
68 x 88,5 cm,
sygn. p.d.: Antoni Chrzanowski 1967

Pejzaż z Florencji

olej, płótno,
54 x 73 cm,
sygn. p.d.: Antoni Chrzanowski, Florencja VI 1965

WEJŚCIE DO ŚWIĄTYNI CMENTARNEJ REMUH

Akwarela, karton;
70 x 58 cm
Sygnowana l. d.: Chrzanowski Antoni 1991. r | Główne wejście do świątyni cmentarnej "Remuh" | "Na Krakowskim | Kazimierzu"
Na odwrocie napis: Główne wejście do świątyni "Rehmuh"| w Krakowie | A. Chrzanowski | 70 x 58

BÓŻNICA PRZYCMENTARNA PRZY UL. SZEROKIEJ

Ołówek, papier;
29 x 39 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p. d.: Antoni Chrzanowski | Kraków - 8. VII.1967 | l. d.: VI. "Bóżnica przycmentarna na ul. Szerokiej w Krakowie Remo"
Na szybie naklejka: 59. Bożnica Remu`h
Na odwrocie napis: NIE DO SPRZEDANIA | WYSTAWA: | FENIKS - Kraków | WARSZAWA - Politechnika (Zachęta) | MUZEUM HISTORYCZNE - "KRAKÓW - Moje Miasto" | B.W.A. Kraków 1973 (ogólnopolska Zachęty) | 13 | A.Ch. | BÓŻNICA CMENTARNA PRZY ULICY SZEROKIEJ | NA KAZIMIERZU W KRAKOWIE | "REMO" | Autor: A. Chrzanowski - KRAKÓW | adres i telefon autora

BÓŻNICA CMENTARNA PRZY UL. SZEROKIEJ NA KAZIMIERZU W KRAKOWIE, 1967

Akwarela, karton; 44 x 60,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: Chrzanowski Antoni | Kraków 1991 | Świątynia cmentarna "Remo" na Kazimierzu w Krakowie | Na odwrocie na papierze: Brama Cmentarna | "Remoh" | na Kazimierzu w Krakowie | A Ch

KWIATY, 1944

Akwarela, papier; 49,5 x 72 cm w świetle oprawy
Sygnowany p. d.: Antoni Chrzanowski | Kraków 944

Widok na Wawel

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier,
19,2 x 43 cm, (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Chrzanowski 1940 (?)

liczba obiektów: 86