POCIECHA Michał (1852 Prokocim-1908 Kraków)
Akwarela, gwasz, papier naklejony całą powierzchnią na tekturę;
27,1 x 37,8 cm
Sygnowany l. d.: M. Pociecha 85
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, akwarela, kredki na kartonie
57 x 101,5 cm,
sygnowany u dołu po lewej"M. Pociecha (Siedlec) 1904".
Na odwrocie kartka wystawowa TPSP w Krakowie z 1909 r. i fragmenty nalepki wystawowej z Poznania
sygnowany l.d.
akwarela, papier
wymiary: 34x23 (w świetle passe-partout)
WIDOK ZNAD WISŁY NA KOPIEC KOŚCIUSZKI W KRAKOWIE
olej na płótnie, 42,4 x 65,5 cm
u dołu po lewej widoczna litera M, reszta sygnatury uległa wykruszeniu. Dolny pas po konserwacji
PATROL UŁANÓW, [O ZMIERZCHU]1894 r.
akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę, 24 x 43 cm
sygn. po lewej u dołu, ciemnoszerą akwarelą : M Pociecha 94.
gwasz na kartonie, 25,5 x 9,5 cm (w świetle p-p)
sygnowany l.d.: "M. Pociecha/ 85"
gwasz na kartonie, 25,5 x 39,5 cm w świetle p-p.