PIOTROWSKI KORWIN Mieczysław (Kamieniec Podolski 1869 - Lwów 1930)
Olej, płótno; 96 x 130,2 cm
Sygnowany czerwonym olejem p.d.: M. K. Piotrowski 1908.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno nakl. na tekturę; 28,3 x 40,5 cm
Sygn. l.d.: M. Piotrowski
olej, tektura; 58 x 47 cm;
sygnowany i datowany po prawej stronie u dołu: M.K.Piotrowski | 1922
olej, tektura; 71 x 99 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: M.K.Piotrowski
olej, tektura naklejona na sklejkę, 70,5 x 99,5 cm;
sygn. p.d.: M K Piotrowski.
olej, tektura, 67 x 98 cm; sygn. p. d.: M. K. Piotrowski
olej, deska, 20,5 x 25,7 cm; sygnowany l.d.: M.K.Piotrowski.
Aleja w pierwszym śniegu, około 1910-1914
olej, tektura; 62 x 86 cm;
olej, tektura, 71 x 104 cm;
sygn. p.d. - M.K. Piotrowski
olej, płótno,
65 x 70 cm
sygnowany p.d.: M.K.Piotrowski ~ | 1927 r.
Na odwrocie częściowo zachowana naklejka z dedykacją Marceliny Piotrowskiej dla niewiadomej osoby; datowaną: Lwów 28 maja 1927 r.
Olej, tektura, 69 x 99,5 cm
Sygnowany szarym olejem p.d.r.: M. K Piotrowski
Olej, płótno, 89,7 x 125,3 cm
Sygnowany czerwonym olejem p.d.r.: M. K. Piotrowski
Olej, tektura, 41,9 x 57,8 cm
Sygnowany czerwonym olejem l.d.r.: M. Korwin - Piotrowski | 1912
Olej, tektura, 71,6 x 98,2 cm
Sygnowany brązowym olejem p.d.r.: M. K. Piotrowski
olej, tektura
71,2 x 103 cm