PUCHALSKI Marian (1912-1970)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
sygn. p.d. akwarela, papier, 11.5x 9.8
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Pomnik Chrystusa przed kościołem Św. Krzyża w Warszawie
sygn. l.d.
akwarela, ołówek, papier
11x9.3
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Akwarela, karton; 14 x 10,5 cm w świetle oprawy
Sygnowany p. d.: M Puchalski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
autolitografia/papier
42 x 30 cm
sygnowany: ołówkiem p. d. oraz tytuł autorski
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
autolitografia/papier
42 x 29 cm
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
Sygnowany ołówkiem p. d.: "M Puchalski 59" oraz tytuł autorski "Łazienki Autolitografia (18)"
Autolitografia/papier, 31 x 39 cm
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
PUCHALSKI Marian (1912-1970)
drzeworyt na papierze, 11 x 8,5 cm
sygn. na klocku, po prawej: "M.Puchalski
na odwrocie ołówkiem: " M. Puchalski/Waldenburg 1943 r.