1 zł
2 600 000 zł

MOTELSKI Robert ur. 1977 r. (Warszawa)

Trzciny 25 czerwca 17:09, 2009

olej, płótno,
30 x 40 cm;
sygn . i dat. na odwrocie: Robert Motelski 2009

cena wywoławcza: Wykup abonament

Trzciny 26 marca 13:42, 2010

Akryl, płótno;
40 x 50 cm
Sygn. na odwrocie: TRZCINY 26 MARCA 13:42/ Robert Motelski 2010

Trzciny 23 maja 08:44, 2010

akryl, płótno;
45 x 81 cm;
sygnowany na odwrocie: Trzciny 23 maja 08:44 / Robert Motelski 2010

olej, płótno,
30 x 40 cm;

Trzciny 18 marca 14:51, 2010

Akryl, płótno
40 x 130 cm
Sygn. na odwrocie: TRZCINY 18 MARCA 14:51/ Robert Motelski 2010

Liście 18 listopada, 2007 r.

olej/płótno,
40 x 50 cm

Horyzont 7 lipca 20:23, 2006 r.

olej/płótno,
90 x 120 cm

Liście 26 maja 15:47, 2008 r.

olej/płótno,
40 x 30 cm
sygn., dat. i opisany na odwrociu

Trzciny 18 sierpnia 12:13, 2009

akryl, płótno,
73 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ROBERT MOTELSKI 2009

olej, płótno,
30 x 40 cm;

Trzciny 11 sierpnia 11:35, 2009

olej, płótno;
67 x 90 cm
sygn. na odwrocie: Trzciny 11 SIERNIA 11:35/ ROBERT MOTELSKI 2009

Trzciny 3 września 20:19, 2009 r.

olej/płótno,
30 x 40 cm
sygn., dat. i opisany na odwrocie: `TRZCINY 3 WRZEŚNIA 20:19 / Robert Motelski 2009`

Trzciny, IV lipca 16.04

olej, płótno; 45 x 81 cm
sygn. na odwrocie: Robert Motelski 2006

Trzciny 3 stycznia 12:35, 2009 r.

olej/płótno,
40 x 50 cm
sygn. i opisany na odwrocie: `TRZCINY 3 STYCZNIA 12:35 / Robert Motelski 2009`

Trzciny 17 LUTEGO 14:43, 2009

olej, płótno, 30 x 40 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie

Trzciny 12 listopada 13: 15, 2008

olej, płótno, 45 x 81 cm;
opisany na odwrocie: TRZCINY 12 LISTOPADA 13: 15 /Robert Motelski 2008

olej, płótno
45 x 81 cm

Liście 9 listopada 11:21, 2008

olej, płótno
60 x 81 cm;
na odwrocie opis autorski: Liście 9 listopada 11:21 / Robert Motelski 2008

Liście 27 marca 16:03

olej, płótno
40 x 30 cm;
napisy autorskie na odwrocie: LIŚCIE 27 MARCA 16:03 / ROBERT MOTELSKI / 2008

Trzciny 27 stycznia 10:02, 2008

Olej, płótno, sygn. i opisany na odwrociu, 40x50 cm

liczba obiektów: 70