1 zł
2 600 000 zł

SROKA Jacek (ur. 1957)

BEZ TYTUŁU

Olej, płótno, 23,5 x 39 cm,
sygn. p.g.: SROKA.

cena wywoławcza: Wykup abonament

SROKA Jacek (ur. 1957)

Gangster, 1987 r.

gwasz/papier, 86 x 61 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'SROKA 1987'

SROKA Jacek (ur. 1957)

Czempionat federacji MAW

olej, płótno, 30 x 27 cm,
sygn. p.d.: Sroka 2015 oraz na odwrocie 24K47/2015/Jacek Sroka

SROKA Jacek (ur. 1957)

Pies ze wspomnień, 1993 r.

olej/płótno, 100 x 200 cm
sygnowany i datowany śr.d. w obrębie kompozycji: 'SROKA 1993'

SROKA Jacek (ur. 1957)

Franca wakacyjna, 2004 r.

akwaforta + tinta / papier, 26 x 10 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nieszczęsny superman

akwaforta, akwatinta
40 x 26 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Praca dwustronna: Dawno, Le Fou, 1980/1985 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 76 x 55 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem u dołu: '"DAWNO"' E/A SROKA 1985'
sygnowany, datowany i opisany u dołu na płycie: 'SROKA 1980 JACEK SROKA 1980 LE FOU'

SROKA Jacek (ur. 1957)

Przezroczyste stroje, 2007 r.

akwaforta, akwatinta, papier
26 x 21 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Chorąży, 1987 r.

gwasz/papier, 70,5 x 52 cm

SROKA Jacek (ur. 1957)

Erotyk

olej, płótno, 59 x 48,5 cm,
sygn. na odwrocie: Sroka

SROKA Jacek (ur. 1957)

Scherzo

grafika, e/a, 64 x 49 cm,
sygn. p.d.: Sroka 1992

SROKA Jacek (ur. 1957)

Coupable, 1993

Teka 12 akwafort z cyklu "Młot na czarownice" wydanych przez Post & Salamon Contemporary Art, Brunssum, Holandia; egz. 21 z 45; wszystkie prace sygnowane, datowane i tytułowane przez artystę ołówkiem: 1. La Voit de la trompette, 1982 (85 x 100 mm), 2. L`assinat de Kaspar Hauser, 1982 (50 x 70 mm), 3. Danton et Robespierre, 1984 (105 x 190 mm), 4. Mechant, 1982 (65 x 50 mm), 5. Homme-chat homme-chien, 1983 (120 x 195 mm), 6. Mon ancienne mariee, 1984 (90 x 150 mm), 7. Maitre de cervau, 1985 (70 x 125 mm), 8. Pistolero, 1984 (120 x 125 mm), 9. Tubes, 1983 (85 x 145 mm), 10. Prison Pinczów, 1987 (115 x 195 mm), 11. Deux langues, 1982 (80 x 70 mm), 12. Ou sont mes lunettes ou l`histoire d`une vierge, 1983 (165 x 260 mm). Dopełnienie edycji z 1992, które ukazało się pod tytułem "Hexenhammer".

SROKA Jacek (ur. 1957)

Nos, 1987

Akwaforta, akwatinta; wym.: 61,5 x 41,5 cm;
sygn. oł. pod ryc. l.d.: Nos, śr.: E/A, p.: Sroka 1987.
Lit.: K. Kulig-Janarek,"Jacek Sroka", MNK, Kraków 2008, s. 101, poz. 143 (il.), Polnische Graphik in der Albertina, Graphische Sammlung Albertina 1993, s.67 (il.).

SROKA Jacek (ur. 1957)

POSTAĆ, 1986

olej, płótno
158 x 124 cm
sygn. p.d.: SROKA 1986
na odwr. na płótnie pieczątka zezwalająca na wywóz za granicę

SROKA Jacek (ur. 1957)

Skesualność ulicy Kwiatów Polskich

akwaforta, akwatinta, 34,5 x 44 cm,
sygn. Seksualność ulicy Kwiatów Polskich, 22/100, Sroka 2012

SROKA Jacek (ur. 1957)

Banda Dillingera, 1992 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 49,5 x 65 cm (zadruk), 57 x 75,5 cm (arkusz)
sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem: `BANDA DILLINGERA E/A SROKA 1992`

SROKA Jacek (ur. 1957)

Flagallabant ?, 2002 r.

akwaforta + tinta / papier, 40 x 29,5 cm, sygn.

SROKA Jacek (ur. 1957)

Kolorowe aspekty bycia służącym, 1999 r.

akwaforta, akwatinta/papier, 77 x 64,5 cm
sygnowana na płycie śr.: `SROKA 1999` opisany u dołu ołówkiem: `KOLOROWE ASPEKTY BYCIA SŁUŻĄCYM 90/100 SROKA 1999`

SROKA Jacek (ur. 1957)

Bez tytułu, 1987 r.

olej/płótno, 49 x 54 cm
sygnowany i datowany p.d.: `SROKA | 1987`

SROKA Jacek (ur. 1957)

Un pendu, 1986

akwaforta, akwatinta, papier;
78,5 x 54,5 cm (wymiar arkusza), 62,5 x 39 cm (wymiar kompozycji);
sygn. w obrębie kompozycji p. d.: SROKA 1986 oraz opis pod kompozycją: "UN PENDU" z cyklu "Tarot" Sroka 1986

liczba obiektów: 210