1 zł
2 600 000 zł

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Kraków 1997, 14(1)97 kl.3, 1997

fotografia czarno-biała, brom, papier, 46 x 46 cm; nakład 1/5, oryginalna odbitka bromowa, tonowana archiwalnie, sygnowana w świetle fotografii i na odwrocie

cena wywoławcza: Wykup abonament

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Kraków 1997, 14(1)97 kl.2, 1997

fotografia czarno-biała, brom, papier, 46 x 46 cm; nakład 1/5,
oryginalna odbitka bromowa, tonowana archiwalnie, sygnowana w świetle fotografii i na odwrocie

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Zakliczyn 10/92 No 7

fotografia czarno-biała,
29,5 x 27 cm (w świetle passe-partout);
opisane ołówkiem l.d.: Zakliczyn 10/92 No 7 ś.d.: 5/25, sygn. i dat. p.d.: Janusz Leśniak` 92-`01;
odbitka autorska, nakład: 5/25

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Ciężkowice 38/91 No `91-`01

fotografia czarno-biała, papier,
29 x 27 cm (w świetle passe-partout); 27,5 x 26 cm (arkusz);
opisana: l.d.: Ciężkowice 38/91No `91-`01, ś.d.: 7/25, p.d.: Janusz Leśniak;
wydruk autorski, nakład: 7/25

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Zaproszenie do gry, 1981

litografia barwna, papier
81,5 x 56,5 cm (w świetle passe-partout); sygnowana u dołu ołówkiem: "ZAPROSZENIE DO GRY" 1/10 LITOGRAFIA BARWNA 55,5 x 78 Imp GODŁO /ŚWIT 81/ 1981; sygn. na odwrocie pod oprawą

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Łańcut 5/35 2001 - 2004

fotografia barwna, 19 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. cienkopisem p. d.: Janusz Leśniak `01-`04; na odwrociu oprawy ołówkiem: Łańcut 52/2,3/ 5/35/ J.L. `01-`04 oraz naklejka autorska

LEŚNIAK Janusz (ur. 1947)

Łańcut 5/35 2001 - 2004

sygn. cienkopisem p. d.: Janusz Leśniak `01-`04; na odwrociu oprawy ołówkiem: Łańcut 2/4,5/ 5/35/ J.L. `01-`04 oraz naklejka autorska

liczba obiektów: 48