1 zł
2 600 000 zł

DMITRUK Jerzy (ur. 1960, Sępopol)

Malarz abstrakcyjny - czekając na natchnienie, 2009

akwaforta, akwatinta, papier, wym. 24x28 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Wielki przypływ, 2006

akwaforta / akwatinta
50 x 68 cm

Morskie opowieści , 2005

akwaforta / akwatinta
50 cm x 32 cm

Fragment rodzinnego pejzażu

z cyklu "Pejzaż urodzaju", 2005 r.
akwaforta / tinta / papier, 24,5 x 34 cm, sygn.

Kwiat w ukłonie

z cyklu "Pejzaż urodzaju", 2013 r.
akwaforta / tinta / papier, 20,5 x 30 cm, sygn.

Kwiaty

olej, płóyta; 42 x 33 cm;
sygn.: p. d.: DMITRUK
na odwrocie: Jerzy Dmitruk ur. 1960/ ASP Kraków 1986

Budowla głupców

z cyklu "Misja" 2007 r.
akwaforta/tinta/papier,
sygn.

Zachwyt słoneczników

akwaforta/tinta/papier, 19 x 12,5 cm,
sygn.

Budowla głupców, z cyklu Misja, 2007

akwaforta, akwatinta, 24,5 x 33,5 cm
sygn. p. d. Jerzy Dmitruk

Być szczęśliwym, z cyklu Żywot malarza, 2004/2012

akwaforta, akwatinta, 20 x 27 cm,
sygn. p. d. Jerzy Dmitruk

Z cyklu: Misja- Droga przez niebo, 2006 r.

akwaforta z akwatintą e/a,
45,5 x 61,5 cm,
sygn.

Przypływ, 2004

akwaforta/papier, 12x8 cm w św. p-p, 24,5x18,5 cm w oprawie, egz. autorski, drewniana ramka
sygn. na licu /"Przypływ e/a Jerzy Dmitruk ?04/

Syn marnotrawny-powrót, 2006

akwaforta, akwatinta, papier, wym. 24,5x35 cm

Gorące żródla z cyklu Żywot malarza 2005 r.

akwaforta/tinta/papier,
25 x 30 cm,
sygn.

Pejzaż z rzeką, 1999 r.

akwaforta/tinta/papier,
24,5 x 30 cm,
sygn.

Pięć gracji, 1985-2001

akwaforta, akwatinta/papier
32 x 50 cm

Sen malowany z cyklu Żywot malarza, 2004

akwaforta, akwatinta/papier
21 x 26 cm

Proza życia z cyklu Żywot malarza, 2004

akwaforta, akwatinta/papier
19 x 32,5 cm

liczba obiektów: 89