PRZYBYŁA Piotr (ur. 1983, Sosnowiec)
Przekrój podświadomości, 2016r.
olej, akryl na płótnie, 60x130 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Piotr Przybyła 2016r. "Przekrój podświadomości"’
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: Piotr Przybyła "Z cyklu wody" 2014 r.
olej, akryl na płótnie, 85x90cm.
Sygn. p. d. róg: monogram, opisany na odwrocie.
olej, akryl, klej, spray, płótno, 90 x 160 cm,
sygn. na odwrocie
olej, akryl, spray, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej, szlagmetal, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: Piotr Przybyła "Z cyklu Miasto" 2014
Żyrafa z zoo we Wrocławiu, 2017
olej, akryl na płótnie, 90x90 cm
Sygnowany p. d. róg tył pracy: Żyrafa z zoo we Wrocławiu, Piotr Przybyła, 2017r.
technika mieszana, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: "ZCK4" Piotr Przybyła
olej, akryl, spray, płótno, 2x 70x50 cm (dyptyk)
opisany na odwrocie: Piotr Przybyła 2014 r. "df1"
olej, akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: PP
olej, akryl, płótno, 100x120 cm
sygn. p.d.: P.P, opisany na odwrocie: Przybyła Piotr "4" 2013 r.
technika mieszana na płótnie, 120x100 cm
olej, akryl, spray, klej, dyptyk: 2 x 100 x 70 cm,
sygn. p. d.: Piotr Przybyła 2014 "df1"
olej, akryl, spray na płótnie, 90x120 cm