PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. l.g.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej, płótno; 50 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. Piekarski 2018.
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
50x70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
60x92 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x92 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej na płótnie, 54 x 41 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej, płótno, 35 x 48,8 cm, sygn. l.d.
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej, płótno; 50 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Piekarski 2018.
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Olej na płótnie, 70 x 100 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
70x50 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x92 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
60x100 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Olej na płótnie, 50 x 70 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. p.g.
olej, płótno
46x61 cm (57x72 cm z ramą)
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
53x78.5 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
70x120 cm
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
Olej, płótno; 80 x 110 cm
Sygnowany l.d.: W. Piekarski 2016
*opłata droit de suite
PIEKARSKI Wojciech (ur. 1980)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
110x70 cm