POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
cena wywoławcza: Wykup abonament
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia prezentuje profil (2016)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x70 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Ptasi temat w czerwieni (2015)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na.odwrociu
olej, płótno
60x70 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
Georginia w technikolorze (2015)
sygn. na.odwrociu
olej, płótno
40x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na.odwrociu
olej, płótno
60x70 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
55x46 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
90x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x40 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
55x61
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
38x46 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x50 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x60 cm
POŁACIK Magdalena (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
55x70 cm