PELC Wojciech (ur. 1984, Brzozów)
akryl, papier, 150 x 100 cm,
sygn. p.g.
cena wywoławcza: Wykup abonament
gips, drewno, tkanina, odlew, 40 x 20, wys. 48 cm,
sygn.: PELC 2009
gips, drewno, tkanina, odlew, 40 x 20, wys. 48 cm, sygn.: PELC 2009
gips, drewno, tkanina, odlew, 40 x 22, wys. 36 cm, sygn.: PELC 2009
taśma, olej/płótno, 100 x 90 cm
na odwrociu opisany: `WOJCIECH PELC | 2004`