PIOTROWICZ-PRUDLIK Katarzyna (ur. 1989, Częstochowa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie 80x100 cm,
opisany na odwrocie: K. Piotrowicz 2015
olej, płótno, 130 x 170 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100x81 cm
opisany na odwrocie: Katarzyna Piotrowicz 2014
olej/płótno, 80 x 110 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `Katarzyna Piotrowicz`
olej, płótno, 120 x 150 cm
2010
olej na płótnie,
120x170 cm,
opisany na odwrocie: Katarzyna Piotrowicz
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 130 x 170 cm
na odwrociu opisany: `KATARZYNA PIOTROWICZ | tytuł: DSC_0489`
olej/płótno, 80 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `K. PIOTROWICZ`
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: K. Piotrowicz
olej/płótno, 130 x 170 cm
na odwrociu opisany: `Katarzyna Piotrowicz | 2013 | DSC_0489`
serigrafia, papier, 68x98 cm
sygn. p.d.: Katarzyna Piotrowicz
olej, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: KATARZYNA PIOTROWICZ 100x80 cm 29.04.2010 rok bez tytułu