PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, akryl na płótnie, 115x75 cm
sygnowany p. d. róg: ‘Porada 2017’
cena wywoławcza: Wykup abonament
PORADA Paweł (ur. 1985)
PORADA Paweł (ur. 1985)
akryl, płótno, 2x (50x70) cm
sygn. p.d.: Porada 2017, opisany na odwrocie: Porada 2017
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, akryl na płótnie, 80x80cm.
Sygn. p. d. róg: Porada 2016r.
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 115 x 75 cm,
sygn. na odwrocie
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.
PORADA Paweł (ur. 1985)
akryl, olej/płótno, 115 x 75 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Porada 2017 | Δ'
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej na płótnie, 2x 80x60 cm
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 115 x 75 cm,
sygn. p.d.
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, akryl na płótnie, 115x75cm,
Sygnowany p. d. róg: 2017
PORADA Paweł (ur. 1985)
akryl, płótno, 115x75 cm
sygn. p.d.: Porada 2017
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.
PORADA Paweł (ur. 1985)
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej/płótno, 115 x 75 cm
PORADA Paweł (ur. 1985)
Poliptyk - Cztery pory roku, 2015
olej/płótno, cztery płótna o wym.: 30 x 30 cm
sygn. p.d. na każdym płótnie: Porada 2015
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej/płótno, 120 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Porada 2016 | Δ'
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej na płótnie, 80x60 cm
PORADA Paweł (ur. 1985)
akryl, płótno, 115x75 cm
opisany na odwrocie: Porada 2016
PORADA Paweł (ur. 1985)
Akt i abstrakcja, dyptyk, 2017
olej, płótno, 2 x 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
PORADA Paweł (ur. 1985)
olej na płótnie, 40x120 cm,
sygn. p. d.