PESKE Jean (Jan Mirosław) PESKÉ, PESZKE (ur. 1870 Golta - zm. 1949 Le Mans)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 23,8 x 29,7 cm
sygnowany l.d.: 'Peské.'
olej/tektura, 12 x 19,2 cm
sygnowany l.d.: 'Peské'
Châtaigniers de Port-Blanc, Morbihan
olej, kredka, tusz, płótno
130 x 162,5 cm
sygn. l.d. Peské
piórko, tusz, tusz lawowany, papier jasnobrązowy;
31 x 50 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Peské. / Marseille
olej/płótno, 60 x 73 cm
sygnowany l.d: 'Peske'
Tusz, papier; 33 x 25 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: Peské | Quincelle carseur de pierres
olej/płótno, 47 x 56 cm
sygnowany l.d.: 'Peske'
olej na desce,
sygn. i datowany, w lewym dolnym rogu;
44 x 55 cm;
(pochodzenie: kolekcja Alexisa Peské)
olej/płótno, 61,5 x 50 cm
sygnowany l.d.: 'Peske.'
pastel/papier, 33 x 50 cm
sygnowany pieczęcią autorską l.d.: 'ATELIER | PESKE'
olej/płyta, 46 x 55 cm
sygnowany l.d.: 'Peske'
olej na desce, sygn. w prawym dolnym rogu;
26 x 73 cm
WIDOK z TARASU - Pejzaż z południa Francji
akwarela na tekturze, 44x 54,5 cm,
sygnowana p.d. "Peské"