PODGÓRSKI Stanisław (1882 - 1964)
Olej na tekturze
63 x 98 cm
Sygnowany p.d. - "ST. PODGÓRSKI"
Na odwrocie nalepka wystawowa TPSP z 1910 r. oraz pieczęć Salonu Artystów Malarzy Polskich
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, wym: 22, 5 x 28, 5 cm
sygn. pd.: S. Podgórski
Olej na płótnie 40,5 x 60 cm
Sygnowany p.d. - "Stanisław Podgórski"
litografia barwna, wym.: 290 x 395 mm,
sygn. i dat. pł. p.d.
Grafika z : Teka "Kraków" 1911.
autolitografia barwna z teki Kraków 1911, wym.: 28 x 39 cm
sygn. na kamieniu p.d.: Stanisław Podgórski / 911
olej na sklejce, 45 x 69 cm,
sygnowany l. d. "St. Podgórski", wystawiany: TPSP Kraków1935 (naklejka na odwrocie obrazu)
olej na sklejce, 18,2 x 24,6 cm
sygnowany u dołu po prawej "S. Podg."
(dalej nieczytelne), na odwrocie dedykacja "Panu Skulskiemu" oraz kartka wystawowa warszawskiej "Zachęty" z 1924 r.
olej na płótnie,
wymiary: 73 x 86 cm,
sygn. l.d. Obraz wystawiany.
autolitografia barwna z teki Kraków 1911
sygn. na kamieniu p.d.: Stanisław Podgórski
wym. w świetle passepartout: 28 x 39 cm
sygnowany dat. na kamieniu p.d.
litografia barwna
28x39.5
Olej, płótno; 99 x 120,5 cm
Sygnowany ołówkiem p.d.: S. Podgórski | Fiedrów
Olej, tektura, 69,6 x 96 cm
Sygnowany czarnym olejem l.d.: Stanisław Podgórski
1909 r.
Olej na tekturze 53,5 x 73,5 cm
Sygnowany p.d. - "Stanisław Podgórski / Żywiec 909"
Wystawiany - TPSP w Krakowie, 1909 r.
Olej na płótnie naklejonym na tekturę 22 x 32 cm
Sygnowany p.d. - "S. Podgórski"
olej na płótnie, 60 x 73 cm
sygnowany p.d.: "S. Podgórski 1913"
Pastel, tektura, 53,8 x 37 cm
Sygnowany czarnym pastelem p.d.: St. Górski